A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Duyurular-Kampanya-Kutlama (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=17)
-   -   cimcime68 yani benim biricik kuzenim sinavi kazandi (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=924)

simarik_kiz 12.09.07 22:47

cimcime68 yani benim biricik kuzenim sinavi kazandi

cimcime68 yani benim kuzenim hayirlisi ile uzun zamandir sinav icin gece gündüz calistigi sinavi kazandi arkadaslar... cimcimemiz artik bi anaokul Ögretmeni olucak hayirlisi ile... bu arada bende anaokul üzerine okuyorum hehe iki kuzen ayni zamanda meslektasiz :)) tebrik ediyorum canim ben hayatinda basarilar diliyorum vede senii cok özledim bitanemmm almanyaya bekliyorum cadi senii :))

eSen52 12.09.07 23:01

Bak sennnn :)) Ay Cok sevindim senin adina cimcimem anlatamam.. öSim sendemi ins::))Hadi hayirlisi .. basarilar..
Öptüm ikinizide

cimcime68 12.09.07 23:09

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 11680)
cimcime68 yani benim kuzenim hayirlisi ile uzun zamandir sinav icin gece gündüz calistigi sinavi kazandi arkadaslar... cimcimemiz artik bi anaokul Ögretmeni olucak hayirlisi ile... bu arada bende anaokul üzerine okuyorum hehe iki kuzen ayni zamanda meslektasiz :)) tebrik ediyorum canim ben hayatinda basarilar diliyorum vede senii cok özledim bitanemmm almanyaya bekliyorum cadi senii :))

Al***305;nt***305;:

eSen52´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 11689)
Bak sennnn :)) Ay Cok sevindim senin adina cimcimem anlatamam.. öSim sendemi ins::))Hadi hayirlisi .. basarilar..
Öptüm ikinizide

ikinizde cok seviyommm cok sagol kuzen askimsin sen ya bugundu sinavim bende inanmadim ama adam kazandin deyince sadece eminmisniz dedim :) kazancami umuyodum acikcasiii ama oldu ALLAHIM COK SUKUR KAC AYDIR UGRASIYODUM..herkese nasip etsin..SIZI SEVIYOM HEMDE COKK..

hem cok mutluyum hemde kotu bi buruk sevinc icimdeki:(

jass 12.09.07 23:37

bitanemmmmmmmm tebrik ederimmm biliyordum zaten başaracağını fıstığım benim yaaa mucuxxxxxx:sm53:

cimcime68 12.09.07 23:52

Al***305;nt***305;:

jass´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 11704)
bitanemmmmmmmm tebrik ederimmm biliyordum zaten başaracağını fıstığım benim yaaa mucuxxxxxx:sm53:

askimsin benim ya cok tesekur ederim ben bilmiyodum ama cunku kendimi vermiyodum derseee nasil oldu hayret ettim ama oldu :):) ALLAHIAM sukur..herkese insallah

simarik_kiz 13.09.07 14:47

esiiii cimm ve benim biricik ablamm jass ablam :D ikinizide cok seviyorum kuzen senin yerin ap ayri bitanem iyiki varsiniz kizlarrr :)

Posthumus 13.09.07 16:34

Kutlarim Cimcime Cok Sevindim Bende Duydugum Gibi Geldim :sm4: Ogretmen Oldun Vay Tebrikler. Cocuklar Korksun Yeni Ogretmen Geliyorr :D

cimcime68 13.09.07 17:07

Al***305;nt***305;:

Posthumus´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 11922)
Kutlarim Cimcime Cok Sevindim Bende Duydugum Gibi Geldim :sm4: Ogretmen Oldun Vay Tebrikler. Cocuklar Korksun Yeni Ogretmen Geliyorr :D

suna bak ya delu ne cocuklar korkcak asil ben korkuyom ben 3 senedir okuyom 6 ay stajerlik yaptim agaldi mdi o yuzden diplamami aldim ama mesleyimi yapip yapmak konusunda korkuyom:) bakalim hayirlisi iyimdi ama cocuk konusunda:) ehu ehuu kendi cocuklarim yasadi:sm4:

simarik_kiz 15.09.07 00:05

hih küstüm size ay nolmusssssssssss bende olduM :( beni niye tbr etmiyorsunuz :(

eye_of_tiger 15.09.07 19:03

hehe
senin tbrige mi ihitiyacin var simarik sey seniii
:D
cimccime senin cocuklarin yasadi tabi bende okusam o kdar benimkiler de yasarr :D

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:44 .