A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Politika-Ekonomi (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Pkk Mağarasinda Yazan Yazi (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=3438)

leonking90 20.03.08 15:50

Pkk Mağarasinda Yazan Yazi

PKK MAĞARASINDA YAZAN YAZI

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın. Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın. Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.Gelir kafana sıkar.

.

mozilla86 20.03.08 20:51

bordo berelileri görünce ellerine düşmeyin bıçağınızı çekip kendinizi öldürün diye duymuştum ben... bi teroristin itirafi demişlerdi o zaman...

OsManLii 20.03.08 21:18

:)

Al***305;nt***305;:

leonking90´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 52835)
PKK MAĞARASINDA YAZAN YAZI

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın. Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın. Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.Gelir kafana sıkar.

.

paylaşım için teşekürler

Trabzonlu_Seker_ 20.03.08 22:28

ilk oncelikle Sag0l Leonking90 Kardesim, bu haberi bizimle paylastigin icin.. bunu daha once baska bi yerde okumu$tum,,,

Artik butun dunya gorsun, Turk Askerinin gucunu goruyorlar, biliyorlar, bu pkk denen bela hala ne icin direniyor bilmiyorum, resmen topraklarimizi elimizden almak icin surekli taciz ediyolar, hatta daha beterini edip Onca vatan evladimizi, kardesimizi hain bi kursunla sehit ediyorlar,, yani ben gercekten soylicek soz bulamiyorum, eger bu haber dogruysa, ben cok gururlaniyorum,, yani hala bunlari magranin icine yaziyorlar ve hala akillanmiyorlar ben boyle pis ve illet bi direnis ve boyle akil almaz bi inat gormedim.. zaten pkk denen bu illetinde haddini bildiriyoruz yavas yavas, Allah (c.c) bizi utandirmasin, biran once bu teror lanetinin golgesini, guzel memleketimizin ustunde gormiyelim artik, herkes huzur icinde yasasin, benim tek temennim bu.. Yasasin Bordo Bereliler, Yasasi Turk Askeri/Komandosu,
Sehitler Olmez Vatan Bolunmez..

leonking90 21.03.08 09:01

Al***305;nt***305;:

Trabzonlu_Seker_´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 52879)
ilk oncelikle Sag0l Leonking90 Kardesim, bu haberi bizimle paylastigin icin.. bunu daha once baska bi yerde okumu$tum,,,

Artik butun dunya gorsun, Turk Askerinin gucunu goruyorlar, biliyorlar, bu pkk denen bela hala ne icin direniyor bilmiyorum, resmen topraklarimizi elimizden almak icin surekli taciz ediyolar, hatta daha beterini edip Onca vatan evladimizi, kardesimizi hain bi kursunla sehit ediyorlar,, yani ben gercekten soylicek soz bulamiyorum, eger bu haber dogruysa, ben cok gururlaniyorum,, yani hala bunlari magranin icine yaziyorlar ve hala akillanmiyorlar ben boyle pis ve illet bi direnis ve boyle akil almaz bi inat gormedim.. zaten pkk denen bu illetinde haddini bildiriyoruz yavas yavas, Allah (c.c) bizi utandirmasin, biran once bu teror lanetinin golgesini, guzel memleketimizin ustunde gormiyelim artik, herkes huzur icinde yasasin, benim tek temennim bu.. Yasasin Bordo Bereliler, Yasasi Turk Askeri/Komandosu,
Sehitler Olmez Vatan Bolunmez..

Evet Kardeşim tüm dileğimiz bu.
Dualarımız mehmetçiklerle
İnşallah vatanımız milletimiz bir an önce bu beladan kurtulur.

kizilay 21.03.08 10:36

Paylasim için tesekkurler guzel sözler gerçeklik payi var mutlaka ki söyleniyor

dbones 21.05.08 15:38

Paylasim icin tesekkürler. Askerimiz dünyada tek, bunu bilmeyen yok...

ozangulec 21.05.08 16:06

ben bahriyeliydim...paylaşım için tşk..

selviboylum80 22.05.08 03:17

PKK degil mi... Hepsinin allah belasini versin... ********iler... Onlarin alayini silmek lazim...

61mert 22.05.08 13:32

Hersey Güzelde O Askerlerimizin Arasindaki Hainlerinde Bi Demizleseler Birakin Magrada Yasamayi Nefes Bilem Alamazlar Ama Bizi Icden Satanlar Cok
Yinede Güzel Paylasimdi Sagol

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:51 .