A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=11)
-   -   PC Kapanış İletileri !! (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=636)

karakule38 06.09.07 21:49

PC Kapanış İletileri !!

Bilgisayar Kapanıyor

* Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya!

* Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

* Gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et,

* Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor.. bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

* Bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik... yarın gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!... brovaoooo

* "Kapatiyosun ha? tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.."

* Bu kadar.. dağılabilirsiniz...

* Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum

* Bugünü de kazasız belasız atlattın

* Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz

* Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz?
belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz...

* "Yedeklemişsindir inşallah.. hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o bakımdan.. eheh"

* Niye kapatıyosun?? daha karpuz keseceedik!

* Bana biraz daha fazla ilgi göster ve dinlenmeme izin ver.

* Her kapanan pencerenin ardindan bir yenisi acilir... yav yoksa pencere degil de kapi miydi? aman be her neyse ben gidiyorum.

* Müsadenle kaçıyorum, sahip.

* Tekrar bekleriz efendim..

* "Boşver sanal ortamı,yeşile ver kendini"

* Bunu saymayız yine bekleriz.

* 26 saat online kalmayı başararak bugüne kadarki en büyük eforunu sarf ettin.. afferim böyle bilgisayarla uğraşmaya devam edersen evde kalacaksın.. giyin,makyaj yap ve dışarı çık!!!!! (badanalı güzel )

* Bi daha acılırsam çok beklersin açılmam...

* E bana müsade artık..

cimcime68 06.09.07 22:37

* Bi daha acılırsam çok beklersin açılmam...
benimde aynen oyle dedi acildi ama bozuldu:(

exelans55 07.09.07 11:58

* 26 saat online kalmayı başararak bugüne kadarki en büyük eforunu sarf ettin.. afferim böyle bilgisayarla uğraşmaya devam edersen evde kalacaksın.. giyin,makyaj yap ve dışarı çık!!!!! (badanalı güzel )

ehehuu bu kadınlar ıcın gecerlı :) valla pc bıle dile gelmis en sonun da bezmis:)

bodrumshine 18.09.07 00:35

Al***305;nt***305;:

karakule38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 7503)

ehue ehue benim Bilgisayar olmasin bu... :D... :rolleyes:

Scorpio 24.09.07 08:45

evet eline sağlık diyorum ve 2000. mesejımı sana kulanıyorum dostum

lureene 24.09.07 10:06

benim pc hiç düşünmeden, hiç toplumsal mesaj vermeden kapanıyo vala :) çok sıkıcı....bunlardan alacam ben de :)

sudenur 24.09.07 10:16

Çok güzel teşekkürler paylaşımın için ama benim pc hiç bişey sölemeden kapanıyor :(

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:57 .