A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   SITE HAKKINDA (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Forum Kurallarını Okudunuz mu? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=765)

ELisRa54 10.11.07 23:50

cimcime su kadarini söyleyim, yazdigin ilk satirda, adminlerden cvp bekledigini söylemissin, devamini okumadim bile..
Yapmis oldugun aciklama saygisizliktir.. ayrica rutbemi sana hatirlatmicam ;)

Herneyse bence konuyu öncelikle anlamisin ki ondan sonra ki aciklamalarin daha az ve net olacaktir..

Bu kadar uzun yorum yapmana gerek yok.. biz seni anliyoruz sende bizi anlarsan daha cok mutlu olacagiz..

Forum admini geldiginde, istedigin aciklamayi bi de ondan alirsin.. bu durumda sende bu kadar yorulmamis olursun...

cimcime68 11.11.07 00:05

Al***305;nt***305;:

ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 31856)
cimcime su kadarini söyleyim, yazdigin ilk satirda, adminlerden cvp bekledigini söylemissin, devamini okumadim bile..
Yapmis oldugun aciklama saygisizliktir.. ayrica rutbemi sana hatirlatmicam ;)

Herneyse bence konuyu öncelikle anlamisin ki ondan sonra ki aciklamalarin daha az ve net olacaktir..

Bu kadar uzun yorum yapmana gerek yok.. biz seni anliyoruz sende bizi anlarsan daha cok mutlu olacagiz..

Forum admini geldiginde, istedigin aciklamayi bi de ondan alirsin.. bu durumda sende bu kadar yorulmamis olursun...

sitenin sahiperi diye kendin belirmisin rutbeni bilyoz cnmm bilmiyenmi var...hatirlatman icin sagoll..ben saygilizlik etmedimki ....o kuralari sen diyosun site sahipleri yazmis diye bende site sahiperi dedim..kuralari sen koydunsa bende o saygilzigi etsimde ozur dilerim ama kurali koyan firat ve skopsa bende adm,in diye onlara dedim site genel admin..emin ol chatla ilgili sornum olsa direk sana gelirdim..saygilzigi kabUl etmiyorum..
bana saygisiz deme lutfen...

ELisRa54 11.11.07 00:09

Al***305;nt***305;:

cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 31863)
sitenin sahiperi diye kendin belirmisin rutbeni bilyoz cnmm bilmiyenmi var...hatirlatman icin sagoll..ben saygilizlik etmedimki ....o kuralari sen diyosun site sahipleri yazmis diye bende site sahiperi dedim..kuralari sen koydunsa bende o saygilzigi etsimde ozur dilerim ama kurali koyan firat ve skopsa bende adm,in diye onlara dedim site genel admin..emin ol chatla ilgili sornum olsa direk sana gelirdim..saygilzigi kabUl etmiyorum..
bana saygisiz deme lutfen...

Forum sorumlusu nico ya illetildi .. en kisa zamanda cvp gelecektir..

simarik_kiz 11.11.07 01:14

okumadim...

ASLI06 11.11.07 01:17

sonuna kadar okudum hem de:D :D

SAHmerdan 11.11.07 03:15

hehehe bayadir varim ama okumadim gerek duymadim.. ;-))))))

nicolas_anelka 11.11.07 16:03

konu kapanir,su an zamanim yok,detayli aciklamayla tekrar acilacak...

nicolas_anelka 11.11.07 18:43

150 cesit konu,x sayida özel mesaj ve hepsi ne icin? Baslikta büyük harf kullaniliyormus falan filan...kullanilmiyor arkadasim.
ne baslikta nede forum genelinde büyük harf kullanmak yasak ! kural bu.uyamazsan uyarilirsin.yine yaparsan yine uyarilirsin.yine yaparsan ceza alirsin.bunu bukadar büyütmenin ne manasi var.?
bu konuyla ilgili forumun tozunu attirmisin.tartisilacak bisey yok.kullanamazsin.kim nerde nasi kullaniyo bizi ilgilendirmez.herkonunun kurali bu.
benden aldigin bu cevap umarim seni tatmin eder ve bir daha bu konuyla ilgili bi sorun yasamazsin.israrla büyük harf kullanmaya devam edecegim dersen,yapabilecegim bisey kalmaz.

bu konuyla ilgili özel mesaj falanda istemiyorum.ne bana ne skorpa ne de firat abiye.

Konu Kapali kaliyor.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:27 .