A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Üyeler Hakkinda (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=4)
-   -   herkonu.eu form ve chat bolumundeki en sevdiginiz uye.. (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=429)

y|a|L|n|i|z|kurt 24.09.07 21:38

Al***305;nt***305;:

prensone´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 18177)
okadar cok kı hangı bırını sayyım bılmıyorum kı yanlız kurt elisra tatlibela esen ayben sahmerdan yaf sımdı herkesı sayamam kı ama sımdı goremıyorum onları chatta :( daha sayamadıgım cok dostum var sakın kırılmasınlar askerdeyım ve vaktım kısıtlı opuyorum dostlarımı

eyv Abim Bizlerde Seni Seviyoruz Özledik Valla Sen Gel Chate .devam :))

simarik_kiz 25.09.07 17:29

ben kimi seviyorum hmmm hemde kanaldan hmmm :D düsünimm aslinda bana cok cektirdiler ama yinede aralarindan bi cok kisi var sevdiklerimden
esicimm(schokobonsum),huysuzum (cicilim),cimcime(bitanecik kuzenim) o beni saymasada :( yonja,elisra abla,elammmm(askimmmmmmmm):D onu öyle severdim:D
simdi gelelim bizim capkin erkeklerimize :D
posthomus abiiim benim,sahmerdan (hih):D,sweet curse(torunum) mc_ceza (benim biricik cok cok deger verdigim kankim)axi shey onuda cok seviyorum,kahve gözlü abim vardi bide bide bide benim hüso abim var dj vitamin sizleri cok seviremm sizleri unutamam ...

dioskuri 03.10.07 12:57

walla eskilerden,gökbenak,siyahinci,seri42,tatlı bela,Sevecen,mesale,zerda,akrep,bozkurt,martineden ,haloo,bodrumshıne nereye saklandınızzz aloooo:(:)

GüLce 03.10.07 23:19

Al***305;nt***305;:

dioskuri´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 22005)
walla eskilerden,gökbenak,siyahinci,seri42,tatlı bela,Sevecen,mesale,zerda,akrep,bozkurt,martineden ,haloo,bodrumshıne nereye saklandınızzz aloooo:(:)

dios cogu yok artik :( sende özlemimizdesin ama;)..

cimcime68 03.10.07 23:41

dune kadar bi saat oncesine kadar cok seviyodum heheh ama simdi protost edioypm cunku giremiyom ya bi gir bi giremem ne bicim is bu...

nezz 04.10.07 07:53

Beni Seven Herkesi Seviyorum Sevmeyenleride Belki Mesela Love Boy (biricik Birtanecik Kankim) Eye Of Tiger (en Degerli Arkadaslarimdan ...) Cimcime (hep Benim Gonlumde Kalcak Cimcimem) Dilara (teyzem Temizlik Manyagi :)) Seytan (uyusss) Posthumus (takim Arkadasim Fbliymis:)) Selmacik (yeni Tanisdik Ama Tatli Kis ) Simarik (eskiden Aramiz Iyiydi :() Gonul Prensi (dj Meslek Tasim Askerimiz) Axi Shey (onu Hiç Unutamam Enisdem ...) Tornado (sumuklum ) Civciv (swetty Cok Severdim Keretayi Seker Kiz ) Gecekusu (baykusumuz) Blue (yeni Ismiyle Goqol) Ya Sayamdiklarim Varsa Ozur Diliyom Herkesi Seviyom Kisaca Ahanda Unuttugum Aklima Geldi Abbas (kurtulduk Yuppiii!!!:))

dioskuri 04.10.07 14:38

Al***305;nt***305;:

TatLi_BeLaa´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 22187)
dios cogu yok artik :( sende özlemimizdesin ama;)..

:eek: 3 ayda nire gittiler yaww kimse kalmamıs tatlı bi seni görddüm :sm18: :(

GüLce 04.10.07 14:44

Al***305;nt***305;:

dioskuri´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 22291)
:eek: 3 ayda nire gittiler yaww kimse kalmamıs tatlı bi seni görddüm :sm18: :(

hepsi benim himayemde=))

is güc filan anlarsin ya:)
gönüller bir ama;)

dioskuri 06.10.07 14:33

Al***305;nt***305;:

TatLi_BeLaa´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 22293)
hepsi benim himayemde=))

is güc filan anlarsin ya:)
gönüller bir ama;)

:D eiii o zmannn eyw..:cool: :sm32:

cimcime68 15.10.07 00:31

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 18445)
ben kimi seviyorum hmmm hemde kanaldan hmmm :D düsünimm aslinda bana cok cektirdiler ama yinede aralarindan bi cok kisi var sevdiklerimden
esicimm(schokobonsum),huysuzum (cicilim),cimcime(bitanecik kuzenim) o beni saymasada :( yonja,elisra abla,elammmm(askimmmmmmmm):D onu öyle severdim:D
simdi gelelim bizim capkin erkeklerimize :D
posthomus abiiim benim,sahmerdan (hih):D,sweet curse(torunum) mc_ceza (benim biricik cok cok deger verdigim kankim)axi shey onuda cok seviyorum,kahve gözlü abim vardi bide bide bide benim hüso abim var dj vitamin sizleri cok seviremm sizleri unutamam ...

kuziiiii ask olsun seni neden saymayin sen butanesin ama seni cahatn tanimiyomki seni evden taniyommmm heheeh yani

aman erkeklerden bazilarini saymasan olmazdi:)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:14 .