A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   SITE HAKKINDA (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Önemli: Mesaj sayilari (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=502)

exelans55 05.09.07 16:37

biraz sert cıkılmıs gibi tesekkur butonu cok guzel olmus.... umarım hersey yoluna girer.. sımdıden hayırlı olsun..

ayben 05.09.07 21:48

bi önemi yok artik zaten bütün mesaj sayimi görmedikten sonra rutbede olsa ne olur olmasa ne olur veya orda mesajlar yazsa ne olur yazmasa ne olur yalan olduktan sonra :))

aslanbey 09.09.07 00:08

gercekten yerinde ve anlamli bir karar tesekur etmiycem (cunki yasak :d ) ama tebrik edicem ;)

cimcime68 09.09.07 00:28

ben mesaj sayim artisin diye yazmiyom o bolum sohbet eglence bolumunden anliyom o yuzden konumuda mesajimda yaziyom..ama analdikca baska bolumlerde yaziyom benim icin mesaj sayisi onemli degil onemli olan biseyler palasmak ve paylastigin seyinde basklari tarafindan sevilmesi..konunuz ise yardi artik kimse yok o bolumde:( ya mesaj yazmayin ama bakin bari konulara:( bosunami yoluyoz..

cimcime68 09.09.07 00:31

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 6899)
bi önemi yok artik zaten bütün mesaj sayimi görmedikten sonra rutbede olsa ne olur olmasa ne olur veya orda mesajlar yazsa ne olur yazmasa ne olur yalan olduktan sonra :))

demi ama..onemli olan mesaj sayisi degil ki cok sacma onemli olan senin paylastigin seyin milete bi yarayisli olmasi..ki oyle ise zati formda olsun baska yerde olsun senin adin uste cikar bundan eminim mesaj sayini yuksetmiye degil yararli konnular bulmaya bak..;)

rockist 11.09.07 14:37

Peki neden hala uygulanmıyor bu kural? bir konuyu okuyorum sonra aynı konuya bakıyorum 4-5 tane msj yazılmış acaba nasıl yorumlamışlar ne demişler diye bakmak için giriyorum konuya ama sadece teşekkürler, paylaşım için teşekkürler veya güzel paylaşım vb. başka birşey yok..

nicolas_anelka 11.09.07 16:36

Al***305;nt***305;:

rockist´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 10705)
Peki neden hala uygulanmıyor bu kural? bir konuyu okuyorum sonra aynı konuya bakıyorum 4-5 tane msj yazılmış acaba nasıl yorumlamışlar ne demişler diye bakmak için giriyorum konuya ama sadece teşekkürler, paylaşım için teşekkürler veya güzel paylaşım vb. başka birşey yok..

uygulamaya yavas yavas basliyoruz....herkes bu kuraldan haberdar olsun :)

bazi konularda bu tür uyarilari simdiden görebilirsin

HaLoo 17.09.07 03:32

yerinde bi karar..hatta yoneticileri buna sevkeden uyeler oncelikle kendilerine biseyleri sormaları lazım..basit seylerde rekabet yapmanın ve basit selere takılıp kalmanın bi anlamı yok..koca insanlarız..cocuk deiliz..

SerSeri_06 17.09.07 04:28

ımm güsel bi karar bnce,çoğu forumda bu böyle saten ;)

cimcime68 17.09.07 04:54

aslinda mesaj sayisi diye bisey olmasada olabilir;) negereyi varki :)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:07 .