A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Üyeler Hakkinda (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=4)
-   -   ben (simarik_kiz´iniz:p) (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1460)

simarik_kiz 26.09.07 16:40

ben (simarik_kiz´iniz:p)

Selam Arkadaslar ....
evet kuzenimi yani cimcimeyi okudunuz simdi sira bende :)
aslinda benim pek anlatacak yönüm yok bazi arkadaslar bilir beni... Nickim simarik ama aslinda öylede sayilmam eskiden bir ev kusum vardi benim isminide simarik koymustum eehh malum öldü bende simarik koydum nickimi senelerdirde öyle hic degismedim:)
Evet iste gelelim yine Bana
ben bu kanala üye olali cok oluyor Bi arkadas sayesinde ögrendim burayi eskiden hersey cok güzeldi ortam cok iyidi herkez birbirine cok bagliydi ama artik eskisi gibi degil beni kanalda aslinda hic sevmezler sevdiklerini gösterirler ama yalan sevgiler cünki eger beni sevselerdi bana inanirlardi onun bunun laflarina degil...Bana hakaret edenlerde oldu ama ben yinede üzülmedim yinede birsey demedim cünki ben kendim biliyordumki o laflari hak etmedigimi...
Ben Hayati deli dolu yasamasini seven birisiyim Gülmeyi cok severim cok gülerimm herkezde bana cok yakistigini söyler:),bi okadarda aglamayi cok severim cok asiri derecede duygusalimdir her kücük birseye hemen sel olur gider Gözyaslarim...Sakaciyim cook arkadaslarda sakalasmayi cok severim makara yapmayi vs vs .. :) Bir farkli yönümde cok saf olmam ,herseye hemen inaniyorum arkadasim diyorki bana herkeze inaniyorun herkezi kendin gibi görüyorsun diyor :)Belkide hakli insanlara güvenmek cok zor...Dost dediklerin bile senin ruhun duymadan sirtindan vuruyor... Gelelim ASK konusuna :) Bende sanal aski yasadim bende real aski yasadim ama hic bir askta Mutlu olamadim...ama simdi anladimki hic bir ask allah askina benzemez... Benden ask gecti :)Daha yasim cok kücük hersey icin erken ama simdilik ask felan hic düsünmüyorum simdilik hayatta sadece dilegim hayirlisi ile anaokul üzeri okuyorum oda iki sene sürüyor hayirlisi ile bi bitirsem bide ehliyetimi hayirlisi ile alabilsem :)ehh sonra karsima ilk sevdigim kisiyle aileminde kabul edecegi birisi cikarsa Kendime Düzenli bir Hayat kurmak istiyorum...Iste ben buyum belki simdi bazilari beni daha iyi anlamistir hic bir zaman kimseyin kötülügünü istemem ,ben kime iyilik yaptimsa karsiligi hep kötülük oldu simdiye kadar yinede hic pes etmem yine iyilik yaparm ben ...onlar bana her ne kadar kötülük ederlerde etsinler ben onlar icin dua ederim onlarin mutluluklarini isterim...Size yemin ederimki bu yazdiklerim sizleri etkilemek icin degil veya kendimi övmek degil amacim...sadece beni yanlis tanimamanizi isterim...Bende sizler gibiyim hic bir farkim yok belkide...Benden bukadar ;)
Aslinda böyle yazmakla beni Taniyamazsiniz beni Tanimak icin yasamak gerekiyor :)
Herkonu üyeleri sizleri cok seviyorum iyiki varsizin Hayatinizda hep basarilar dilerim umarim ulasmak istedikleriniz seylere ulasa bilirsiniz ...Hayatta basarilar diliyorum sizlere...Yüzünüzde hic Gülücükler eksik olmasin...;) Sevgi ve Saygilarimla simarik_kiz (öznur)

Posthumus 26.09.07 19:48

SimariK_Kiz Kardesim Kadar Sevdigim Biri Seni Boyle Oldugunu Hepimiz Biliyoruz. Seni Bu Yuzden Cok Seviyoruz. Sen Kim Ne Derse Desin Yanlis Dusunenler Anlamak Istemeyenlere Kafani Hic Ama Hic Takma. Seni Gercekten Sevenler Sirtindan Vurmayacak Kisiler Bellidir Zaten. Onun Icin Sen Hic Uzme Tatli Canini. :) Hep Gul Gulucukler Yuzunde Eksik Olmasin Hic Hayatin Boyunca Mutlu Ol. Gulmeyi Cok Sevenler Bi Okadarda Cok Aglarlarmis. :) Evet Buna Tamamen Katiliyorum Cunku Bende Ayniyim. Insanlara Guvenme Konusunda Cok Cok Haklisin. Eskisi Gibi Degil Artik. Gercekten Dost Bildiklerin Bile Seni Arkandan Vuruyor..

Simarik Nickine Gelince Ne Yalan Soyleyim Bende Bilmiyordum Neden Oyle Bir Nickin Oldugunu Ama Simdi Ogrenmis Oldum. :) Ask Konusundada Coguna Katiliyorum Bende Ama Daha Cok Gencsin. Daha Neler Neler Gorucen Kimler Cikacak Daha Karsina. :) Onun Icin Bunuda Sakin Dert Etme.

Hayatinda Yapmak Istediklerinin Hepsini Yaparsin Insallah. Okulunu Bitirir Ehliyetinide Insallah Alirsin Ve Mutlu Bir Yuva Kurarsin Insallah Ilerde Ve Sonrada Keyfine Bakarsin. ;)

Sende Iyi Ki Varsin Bizde Seni Cok Seviyoruz öZnur. Duygulandigimida Itiraf Etmeliyim. :)

karakule38 26.09.07 19:50

Fazla tanımam yaa iyi birine benziyon :D

simarik_kiz 26.09.07 19:55

Al***305;nt***305;:

Posthumus´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 18986)
SimariK_Kiz Kardesim Kadar Sevdigim Biri Seni Boyle Oldugunu Hepimiz Biliyoruz. Seni Bu Yuzden Cok Seviyoruz. Sen Kim Ne Derse Desin Yanlis Dusunenler Anlamak Istemeyenlere Kafani Hic Ama Hic Takma. Seni Gercekten Sevenler Sirtindan Vurmayacak Kisiler Bellidir Zaten. Onun Icin Sen Hic Uzme Tatli Canini. :) Hep Gul Gulucukler Yuzunde Eksik Olmasin Hic Hayatin Boyunca Mutlu Ol. Gulmeyi Cok Sevenler Bi Okadarda Cok Aglarlarmis. :) Evet Buna Tamamen Katiliyorum Cunku Bende Ayniyim. Insanlara Guvenme Konusunda Cok Cok Haklisin. Eskisi Gibi Degil Artik. Gercekten Dost Bildiklerin Bile Seni Arkandan Vuruyor..

Simarik Nickine Gelince Ne Yalan Soyleyim Bende Bilmiyordum Neden Oyle Bir Nickin Oldugunu Ama Simdi Ogrenmis Oldum. :) Ask Konusundada Coguna Katiliyorum Bende Ama Daha Cok Gencsin. Daha Neler Neler Gorucen Kimler Cikacak Daha Karsina. :) Onun Icin Bunuda Sakin Dert Etme.

Hayatinda Yapmak Istediklerinin Hepsini Yaparsin Insallah. Okulunu Bitirir Ehliyetinide Insallah Alirsin Ve Mutlu Bir Yuva Kurarsin Insallah Ilerde Ve Sonrada Keyfine Bakarsin. ;)

Sende Iyi Ki Varsin Bizde Seni Cok Seviyoruz öZnur. Duygulandigimida Itiraf Etmeliyim. :)

canim abicim ben cok cok tsk ederimm ;) sen benim icin degerlisin ;) unutma bunu seni seviyorum oguz abi

simarik_kiz 26.09.07 19:55

Al***305;nt***305;:

karakule38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 18987)
Fazla tanımam yaa iyi birine benziyon :D

:D:D sagol hmm 38 kayserimi oluyor :D bak hemen kanim kaynadi hehe

karakule38 26.09.07 19:58

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 18992)
:D:D sagol hmm 38 kayserimi oluyor :D bak hemen kanim kaynadi hehe

ewet kayseri... tesadüfe bak.. benimde kanım kaynadı sana ... :D

simarik_kiz 26.09.07 20:01

Al***305;nt***305;:

karakule38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 18995)
ewet kayseri... tesadüfe bak.. benimde kanım kaynadı sana ... :D

heheheh :D ama ben kayserili degilim bil bakalim nereli :D:D

karakule38 26.09.07 20:04

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 18997)
heheheh :D ama ben kayserili degilim bil bakalim nereli :D:D

tahminim sakaryalısın :D ne fakeder ki önemli olan gönüller bir olsun :)

ErGiN_HH 26.09.07 20:04

tanismisligim yok :)

görüslere göre saygi deger birisi ;)

simarik_kiz 26.09.07 20:07

Al***305;nt***305;:

karakule38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 19001)
tahminim sakaryalısın :D ne fakeder ki önemli olan gönüller bir olsun :)

hehe dogru söyliyorsun ama sakaryali degilim aksaray :D

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:55 .