A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Itiraf (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Yardim! Size bir soru (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1645)

NSX 07.01.08 21:59

hangisi daha yakışıklı ?

shekerim_52 07.01.08 22:12

eger beni seven biri varsa gelsin bana acik acik söylesin. ve benim sevdigim sevgilisinde ayrildiysa ve onu bu zmna kdr unutmadiysam demekki hala onu seviom ve hala biseyler olabilir, yavas yavas yerine oturur bi zmn.

ama egerki imkansizsa...3lü iliskiye hic girmezdim ve baslamazdimda

NSX 07.01.08 22:20

bu süperdi :))))))))))))))

rayiha 08.01.08 10:35

giden gitmiştir ve giden ASLA geri dönmez... ne kadar çok sevsende sonra seni seven biri çıkar karşına
ne kadar sevemem desende bi gün beni gerçekten seviyo dersin ve seni seveni sevmeye başladı
ğını fark edersin

beni sevene giderim ki zaten öyle yaptım :D şimdi beni seven kişiyi çoook seviyorum

lureene 09.01.08 17:20

arap saçı dedikleri bu olsa gerek...
gönül kendi sevdiğini kovalar... ben bunu bilir bunu sölerim... bunu da yaşıyorum... birisi sizi seviyo diye ona gitmek bilmiyorum ne kadar doğru... sevmediğiniz biri ile ne kdar mutlu olunabilir ki o sizi ne kadar severse sevsin.bu benim fikrim...
ama aslında en mantılısı bu üçgenden çıkmak :) taze kan aramak...

Paradoks 10.01.08 03:55

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 21367)
Arkadaşlar bir sevgiliniz vardı sevdiğiniz ve sevildiğiniz ama bazı sebeplerden dolayı yollar ayrıldı ve sevdiğiniz kişi başkası tarafından kandırıldı :D yane başkasının sefgilisi oldu ama siz hala seviyorsunuz ve bu sevgi yeyip bitirdi sizi :D sonracıma sevdiğiniz b sebeple onlanda ayrı düştü siz hala konusuyorsunuz szin çin bir sevgili onun için önemli :D (ne kadar önemli düsündürür) yani
ne yaptısanız geri kazanmak için olmadı bu arada sizi cok seven bri var...
Bermuda seytan ücgeni

Acaba sevdigniz icnmi ugrasirdiniz yoksa sizi sevene mi giderdiniz ??

Cevabinizi bekliyorum

Sevdiğin için uğraşmışsın ama elinde yanında tutamadığın gibi silememişsin, senin elinden biri almış bunu sindirememişsin ve biri çıkmış karşına onunla birşey yaşamışsın ki seni sevmiş yani sen ona birşeyler vermiş ondan birşeyler almışsınki seni sevdiğini biliyorsun... Daha neyi soruyorsun zaten almışsın alacağını o seni sevenden, sen de sevdiğine vermişsin vereceğini seni sömürmüş he istiyorsan daha da sömürür, sende sömürmüşsün ki aklında başkası varken beni seven diyebiliyorsun, yürüyün be hayat sizler için harika daha ne sevmeyi nede sevilmeyi biliyorsunuz. Birileride çıkmış üçüncü kişiden bahsediyor onun ne günahı var zaten bu kişi tüm duyguların katili bir üçüncü olmamalı hayatında onun kalbinde kendisi gibi biri var o bir ikinciyi bile haketmiyorki bir üçüncüyü hakesin... Yaşayın ya hayat sizin ama sömürün kendiniz için gerçek sevenlerin duygularını yoksa siz siz olamassınız.....

Paradoks 10.01.08 07:20

Al***305;nt***305;:

lureene´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 44849)
arap saçı dedikleri bu olsa gerek...
gönül kendi sevdiğini kovalar... ben bunu bilir bunu sölerim... bunu da yaşıyorum... birisi sizi seviyo diye ona gitmek bilmiyorum ne kadar doğru... sevmediğiniz biri ile ne kdar mutlu olunabilir ki o sizi ne kadar severse sevsin.bu benim fikrim...
ama aslında en mantılısı bu üçgenden çıkmak :) taze kan aramak...

Ne kadar güzel anlatmışsın birisi sizi, siz başkasını, sizin sevdiğiniz bir başkasını seviyor yani sizin sevdiğiniz sizinle ne kadar mutlu olabilirki sizde sizi sevenle o kadar mutlu olasınız..
Arayacağınız yani seveceğiniz kişide taze kan siz zaten çizmişsiniz çizginizi emeceksiniz kanını şimdiden kolay gelsin ama dikkat edin acıtmayın o kanı emerken bir yerinize bulaşmasın kan lekesi zor temizlenir ... TAZE KAN... .:sm7:

maxinale_06 10.01.08 11:29

ayyy :D çok karışıkmış cidden ama ben beni sevene giderim :D

OsManLii 11.01.08 14:36

(birincisi) ikinci kişi seni ne kadar severse sevsin insan elektirik alamazsa o kişiye gidemezsin kardeşim ne söylersen söyle (ikincisi) zaten senin sevdiğin sana değer verseydi seninle arkadaş olurdu bu seferde ne olur sen ne kadar seversen sev o kişi sana dönmez dönsede işte öyle bence arkadaşım sen kendine başka sevgi ara Çünkü belkide bütün sevgini üçüncü kişiye verirsin ve mutlu mesut bir birlikteğiniz olur valla böyle olursa ben üçüncü kişi olmaya hazırım:>:>

dost 23.01.08 00:54

Gidene ugrasılmaz...Guven vermez daha..Yanı gıttıyse gıttıgı yerde kalmalı..Ugrasmaya degmez..

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:56 .