A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Bilgisayar & Internet (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Rapidshare-Happy Hour (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=3733)

ayben 18.04.08 17:05

Rapidshare-Happy Hour

Arkadaslar ,bugun rapid den bisey indirirken happy hour yaziyordu ve direkt indirebildim , bu konu hakkinda bana bilgi veren olabilirmi ? Yani ne zamandan ne zamana bu Happy Hour ve ne kadar indirebiliyoruz ? bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi

DeeP_BluE_SeA 18.04.08 17:47

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 56947)
Arkadaslar ,bugun rapid den bisey indirirken happy hour yaziyordu ve direkt indirebildim , bu konu hakkinda bana bilgi veren olabilirmi ? Yani ne zamandan ne zamana bu Happy Hour ve ne kadar indirebiliyoruz ? bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi

Valla bu aralar bana da böyle çıktığı oluyor tam sebebini bilmiyorum ama

Bu arada yeni güvenlik sisitemi gereği ****li *****li karakterler çıkıyor haberiniz olsun

deho77 18.04.08 18:48

okuduğuma göre böle değişiklikerli sık sık ( haftada bir ) yapmaya niyetlilermiş yani öle yazıyo sağda solda umarım daha güzel şeyler yaparlar :D

dost 18.04.08 23:26

Bence gecıcı bırsey..Sadece mıllete küçük jest yapıyo rapid..

deho77 18.04.08 23:36

umalımda dediğin gibi olmasın böle jestler her zaman olsun bi arada şu bekleme süresini kaldırsalar ne hoş olcak ama :D

Biruni 21.04.08 22:16

Diğer konuyu kapatıp buraya açmışsınız ama kapatan kkişi bir kelam edipte konuyu izah etmemiş.

DeeP_BluE_SeA 22.04.08 11:16

Al***305;nt***305;:

Biruni´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 57270)
Diğer konuyu kapatıp buraya açmışsınız ama kapatan kkişi bir kelam edipte konuyu izah etmemiş.

yani diyorsun ki millet işi gücü bıraksın bana olup biteni bana anlatsın :p

anlayan anladı diyorum ben de :mad:

Biruni 22.04.08 12:33

Benim söylediğimden bunu çıkardıysan psikolojik sorunların var demek. Diğer konuyu kapatan x arkadaş burada açıklamış olması gerekiyordu.Ancak girdik gördük bilen bilmeyen yazmış. Sende dahil !

Bu konuya benzer bir konuyu sanırım zaman önceliği tanıdığı için kilitleyip buraya pası atmış . Ancak burada birşey anlatılmıyorki diyorum bende buraya pası atıyorsunuz.

Anladınız mı sn mod :)

Psikolog_08 22.04.08 15:12

bu yeni güvenlik sistemi çok saçma nedir bu böyle?

DeeP_BluE_SeA 22.04.08 16:35

Al***305;nt***305;:

Biruni´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 57327)
Benim söylediğimden bunu çıkardıysan psikolojik sorunların var demek. Diğer konuyu kapatan x arkadaş burada açıklamış olması gerekiyordu.Ancak girdik gördük bilen bilmeyen yazmış. Sende dahil !

Bu konuya benzer bir konuyu sanırım zaman önceliği tanıdığı için kilitleyip buraya pası atmış . Ancak burada birşey anlatılmıyorki diyorum bende buraya pası atıyorsunuz.

Anladınız mı sn mod :)

Psikolojik sorunlarım olduğunu taaaa oradan anladıysan benim sana açıklama yapmama gerek yok sen aşmışsın olayı :p

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:22 .