A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Genel Konular (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Iktidar partisi sizce kapatilir mi? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=4021)

Monash 21.05.08 13:16

Iktidar partisi sizce kapatilir mi?

Cokmerak ediyorum bu konuyu. Ne olacak aceba?

OsManLii 21.05.08 19:36

Ben AKP li değilim ama kapatılmasından yanada değilim; çünkü Türkiye Cumhuriyetinin yarısının oylarını almış bir siyasi parti var.Bence kapatılmasın... Milletimiz getirdi kararıda anayasa değil yine Millet versin

aslanbey 21.05.08 20:13

bende kapatilma taraftari degilim ama buyuk bir ihtimalle parti kapatilicak ve AKP de yoluna baska bir isimle devam edicek yasaklilarda bagimsiz olarak secime giricek benim tahminim bu yonde
% 99 kapatilir
cunki turkiyede belli bir kesim varki benim dedigim olsunda ulke ekonomi millet ne olursa olsun kafasindalar
baksaniza bugun yok yere yargitay efendiler bir aciklama yaparak ortaligi gene gerdiler borsa kayipda doviz yukselmede
bu ulkede degil AKP ulkesini vatanini milletini dusunen kiù gelirse gelsin kapatirlar

ne demek ya yolda yuruyen her iki kisiden birisinin tercihi olan bir partiye kapatma vasi acmak nerde demokrasi

bunlarin demokrasi anlayisi halk secebilir ama benim sozumden cikamazsin

ama bunlarda nesli tukenmek uzere olan kelaynak kuslarin gibi son demlerini suruyorlar halkla ugrasilmaz bir gun onlarda bunu gorucek

OsManLii 22.05.08 00:20

hayırlısı bakalım

ece333 22.05.08 09:58

Bence kapatılmalı burası TC cumhuriyeti.

OsManLii 22.05.08 14:00

?

Al***305;nt***305;:

ece333´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 60300)
Bence kapatılmalı burası TC cumhuriyeti.

ne alaka senin Türkiye Cumhuriyeti dediğin insanlar seçti sen kapatılsın dersen millete saygısızlık yaparsın

Psikolog_08 22.05.08 20:37

büyük ihtimalle kapanacak

OsManLii 22.05.08 20:44

haklısın şuanda öyle görünüyor

Hasani 22.05.08 21:28

Kapatilir birazda AKP'in kendi sucu.Cogunluk bende diye her konuda her kezle zitlastilar bazi konuda.aslinda anlasarak devam etselerdi sorun falan olamzdi.
Tabi parti içinde bazi sivri dillilerde yok degil.

Herkez kurallar ne ise uyacak.Kurallar küçük partiler için geçerli büyük partiler için geçersizmi olsun?

Geçmise bakarsaniz çok partiler kapatildi yeni isimle devam edildi,kapatilan partilerin hiç biri eski gücü ile baska isimde devam edemedi.

Parti kapatmanin TC düsmanligi ve teror destekcisi olmadigi mütteyce kaldirilmasi gerekir.
Parti kapatmak sorunlari cözmez.Bilakis sorunlar cogalir. Memleketin sorunu cözmek belirli yönlerde anlasmaktan geçer.insallah birgün sen ben degilde biz variz diye memleketimiz için çalisirlar..

Kolay gelsin.

Irfan16 22.05.08 23:23

Bencede bu kadar büyük partinin kapatilmasinin cok büyük yanki getirebilir!
Zaten Avrupa Konseyi bile bu davayi cok yanlis buluyor!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:02 .