A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Genel Konular (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Kızlar erkekleri neden sever? Sizce? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=2596)

Hasani 08.12.07 23:39

Kızlar erkekleri neden sever? Sizce?

Kızlar erkekeleri neden sever? Sizce?

1. Omuzları ergonomiktir.

2. Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler.

3. İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar.

4. Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar.

5. Traş olduklarında yanakları yumuşacık olur.

6. Hesabı ödemek için istekli olular.

7. Büyüyünce bize bakma hayalleri kurarlar.

8. Çiçek alırlar.

9. Her zaman için teknolojiden bizden daha iyi anlarlar.

10. Bir araya geldiklerinde illgimizi çekmeyen konulardan konuşup bizi sıksalar bile, teknik servis olarak işimize yararlar.

11. Eve geç kalma dertleri olmadığından, bizi uğurlamadan eve gitmezler.

12. Ailemizden gece izni alabilmemiz için dua ederler.

13. Ağladığımızda bizden fazla üzülürler.

14. Ağlayarak onlara her istediginizi yaptırabilirsiniz. (Üstelik bu gerçeği bilirler de)

15. Pek ağlamazlar ama ağladıklarında da çok şirin olurlar.

16 .Sık sık en iyi arkadaşımız olurlar

17. Bizim için ulaşamadığımız raflardaki eşyaları alırlar.

18. Riskli işlere onlar girerler.

19. Bir durum olduğunda müdahale ederler.

20. Namus kurtarmacalık oynarlar, kendilerini Cüneyt Arkın zannederler.

21. Olmadık şeyleri kıskanıp bizi kendilerine güldürüler.

22. Kapıları açar, hatta bazen sandalyelerimizi tutarlar.

23. Takım elbise ile acayip janti olurlar.

24. Öpücüklerden sıkılmazlar.

25. Sadece yumuşak olmamız bile onlar için müthiştir.

26. Çocuk doğurma yeteneğine sahip olmamızı büyük bir hayret ve saygı ile karşılarlar. Onlar takdir edilmekten büyük zevk alan, güçlü görünüşlü küçük çocuklardır. Yaptıklarını onaylıyor gibi görünüp istediğimizi yaptırır, sonra da acırız. Pek tatlı şeylerdir doğrusu. Bu güzellikleri hergün yaşamak ya da bir daha asla yaşamamak için...

simarik_kiz 08.12.07 23:50

Bence tek Tarafli olmayan birseydir ask iki taraflidir... karsiliklidir ask... Kizlar erkekleri neden sever hmm cok güzel bir soru:) Ben sahsen kendi adima konusayim.. Ben oncelikle o kisiyi tanimaya calisirim sonra severim neden severim?? cunki asik olurum:D ve sevdikce tanidikca onunla ciddi seyler düsünürüm ailemize uygun adam gibi adam cikarsa onunla bi gelecek bile düsünürüm... Sanirim kizlarda mutlu bir hayat kurmayii istiyorlarda ondan dogru kisiyi bulmak icin severek basliyorlar:p Sacmaladimmmi ne :D

SENA 09.12.07 14:05

:)) Iste buda erkeklerin sevgi icin neden aradiginin bir kanitidir :))
Allahim ya sevginin nedenimi olurmus ? =]

Biz yaradilani yaradandan ötürü sevenler kategorisine giriyoruz ;) Gerisi fasafiso :)

Yinede Paylasim icin tskler komikti :))

HaLoo 09.12.07 14:09

kızlar erkekleri neden sever??hıııııı..hikaye onlar hikaye gerci geyik sayılır bu konu..lakin ciddi dusunursek beni ben oldugum için sevmiyorsa sevmesin sevmiyordur da zaten..

masal_1 09.12.07 14:10

Al***305;nt***305;:

SENA´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 38660)
:)) Iste buda erkeklerin sevgi icin neden aradiginin bir kanitidir :))
Allahim ya sevginin nedenimi olurmus ? =]

Biz yaradilani yaradandan ötürü sevenler kategorisine giriyoruz ;) Gerisi fasafiso :)

Yinede Paylasim icin tskler komikti :))

bencede sena sana katılıyorum sevgininde aşkında ne nedeni olur ne de gerekçesi sadece sever insan ötesine karışamaz o yüzden sevelim rabbimin yarattığı güzel insanlarıda güzellikleride....;)

karakule38 09.12.07 14:14

Ben olaya başka bi açıdan bakcam :)

Kızlar erkekleri neden sever hımmm :) baba evinden kurtulmak için :p

dadash 09.12.07 14:55

benceeeeeeee bosverin beeeeeeeeee

dost 10.12.07 10:12

Bu maddeler dahılınde sevıyosa cıkar sevgısı olmazmı:)..Kendı oldugu ıcın sevmelı ..Beklentılı olmamalı yanı ..Karsılıksız sevmelıkı sevgı olsun..dimi ama..Tesekkurler paylasım ıcın:rolleyes:

rayiha 10.12.07 11:17

Al***305;nt***305;:

dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 38828)
Bu maddeler dahılınde sevıyosa cıkar sevgısı olmazmı:)..Kendı oldugu ıcın sevmelı ..Beklentılı olmamalı yanı ..Karsılıksız sevmelıkı sevgı olsun..dimi ama..Tesekkurler paylasım ıcın:rolleyes:

+ 1 :sm32:

betulkevser 10.12.07 12:06

sevmek için neden bekleyen sevemeden ölür bence yunus gibi sevmeli sevecekse insan Yaratılanı Yaradandan ötürü sevmeli tüm cıkarları bir kenara bırakarak işte o zaman sevgi anlam bulur değer kazanır kalıcılasır ...........

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:39 .