A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Politika-Ekonomi (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Aysun Kayaci politika yaparsa.. (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=3539)

Psikolog_08 31.03.08 08:55

türkiye gazetesinin söz market kısmından alıntı.. (31.03.2008)

Eskiden spor programlarında çok sırıtırdı bu tip bayanlar...
Bu tip bayanlar dediğim; bir çift dudak, bir kafa ve düzgün bir fizikten oluşan ekran süsleri...
Televizyona en yabancı insanlar bile anlardı ki;
***8220;-Arkadaşlar bu kadının aslında hiçbir şeyden haberi yok... Ama güzel bir program yaptık, bunu da size seyrettirmek istiyoruz...***8221;
Misal program 2 saat yer alacaksa, mini etekli güzel kızımız bir yerinde, ***8220;Evet şimdi de toplu sonuçları veriyoruz***8221; der lafla işi biterdi...
Kızcağıza çeşit olsun diye arada bir, ***8220;Sen nasıl görüyorsun şampiyonluk şansını***8221; sorusu yöneltilirdi, küme düşecek takıma şans tanır, futbol cehaleti ortaya çıkardı...
Öyle ya; biblodan yorum istiyorsunuz...
Müjde Ar, Pınar Kür ve Çiğdem Anad***8217;ın programında da öyle oldu...
Programın kamera çekimlerinden bile neden orada olduğu belli olan Aysun Kayacı, ***8220;Çobanla benim oyum eşit olamaz***8221; dedi...
Çünkü kendisi vergisini veren bir vatandaşmış...
Daha önce böyle bir çıkış duymadığımız için demokrasi derslerinin henüz, ***8220;Kulaktan dolma***8221; bölümünde olduğu anlaşılıyor ki; bu vatanın nasıl şartlarda ve kimler tarafından kurulduğundan haberi yok...
***8220;Köylü milletin efendisidir***8221; bölümüne hiç girmeden söyleyeyim ki; sırf bu söz bile, benzinin çok ucuz olacağını vaat eden, Amerikan copy/paste***8217;li bir partiden adaylık için yeterlidir... Olacağı odur...
Ama ben çoban olsam, çıkar bir televizyon kanalına, ***8220;Aysun Kayacı ile oyum eşit olamaz***8221; derim...
Sunucu soracak ***8220;Neden***8221; diye;
***8220;-İki koyun versem güdemez de ondan...***8221;

lureene 31.03.08 09:21

düşündükçe deliriyorum ya... benim köydeki dedeme nineme ayak takımı diyor bu hatun... mercimek kadar beyin yok diyorum işte...

dost 31.03.08 10:02

Sadece komedi başka bir şey degil..

SENA 31.03.08 11:57

Ah keske komedi olsada gülüp gecebilsek :rolleyes:
Bu kadin resmen hakaret ediyor ya..
Bir degil,iki degil!!Nasil hala medya maymunlugu yaptiriyorlar bu kadina anlamiyorum..Hayir maymunlugundan bananede bunu 7-77 herkes izliyor ve NTV olsun RTÜK olsun sesini cikarmiyor..
Ben hala 4 gözle Coban amcalarimi gözlüyorum bisey yapacaklar diye :S
Kaldirtsinlar bu kadini o programdan ya..Bide yüklü para cezasi al sana TÜRK COBANI aysun hanim :rolleyes:

lureene 31.03.08 12:19

mesele aysun falan da değil aslında... eminim bi yerden duyduğu burjuva fikirleri tekrarlayıp duruyo...mesele, bir ülkedeki her vatandaşın eşit vatandaşlık haklarına sahip olduğunu unutup köylü şehirli diye bi ayrım yapmak, bi de adına demokrasi demek...
en çok acıtan da, o vergisini veren bir vatandaşmış...
memlekette bir vergi veren o sanki. tekrar soruyorum topluma ne faydası var bu vatandaşın...

SENA 31.03.08 13:00

Ben aslinda aciyorum kendisine.Cünki kullanildiginin farkinda degil...Ben sahsen cezalandirilmasini isterim..O ve onun gibi düsünen "Burjuvazihniyetlere" birisinin konusmayi yada susmayi ögretmesi lazim bence..

SENA 03.04.08 12:35

Aysun Kayacı 301'lik oldu
Manken Aysun Kayacı ve sanatçı Müjde Ar hakkında, bir televizyon programındaki konuşmalarına ilişkin suç duyurusunda bulunuldu.
Bakırköy Cumhuriyet Savcılığına, avukatı Hacı Orhan ile gelen Adıyaman ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Orak, suç duyurusu dilekçesini savcılığa verdi.
Aysun Kayacı ile Müjde Ar'ın bir televizyon programındaki bazı sözlerine yer verilen dilekçede, TCK'nın "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" konulu 216. maddesi ile 'hakaret" suçunu düzenleyen 125. ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini aşağılama suçunu da içeren 301. maddesinin ihlal edildiği gerekçesiyle cezai işlem yapılması istendi.

alintidir..

Nihayet birileri uyanmis:rolleyes:
Helal Adiyamanlilara=)

ayben 03.04.08 15:15

bilmeden öyle aptal aptal konusursa öyle olur :)))

3838 03.04.08 15:19

kadin unutulmamakk icin konusup duruyor simdide politik

köydeki insanlari kücümsüyor resmennn neymis benim oyum cobanla esit olamaz ozamann oy vermeee sinir yaaa

SkorP 03.04.08 16:39

öncelikle kendi düsüncem:d
bu kadinin ne oldugu belli, onu böyle konular hakkinda konusturanda suc.
bu orasini burasini dünya aleme acti diye kendini birseymi sandi ya?
odun kafali tipinden belli ne mal oldugu :)
en cok acan en cok oy versin ozaman:)

yani boyle sakatlari tv lere cikartip konusturtuyorlarya yuh ya
az önce kralm fm de türkiye icin on dk programinda, sadece köylerden telefon aldilar

cobanin birisi ne dedi biliyonuzmu:

ben koyunumu egittim ben uyurken bayiri asip öteye kacmiyor basimda otlaniyor dedi,
cobanlara laf atanlarida birisi egitsin dedi:)

anliyana tabi:)
dicek baska birsey yok,
kücük gördügü cobanin ondan akilli oldugu ortada :sm4:

bu arada cobanin birisi dava acmis buna:)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:26 .