A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Itiraf (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Yardim! Size bir soru (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1645)

ayben 01.10.07 23:21

Yardim! Size bir soru

Arkadaşlar bir sevgiliniz vardı sevdiğiniz ve sevildiğiniz ama bazı sebeplerden dolayı yollar ayrıldı ve sevdiğiniz kişi başkası tarafından kandırıldı :D yane başkasının sefgilisi oldu ama siz hala seviyorsunuz ve bu sevgi yeyip bitirdi sizi :D sonracıma sevdiğiniz b sebeple onlanda ayrı düştü siz hala konusuyorsunuz szin çin bir sevgili onun için önemli :D (ne kadar önemli düsündürür) yani
ne yaptısanız geri kazanmak için olmadı bu arada sizi cok seven bri var...
Bermuda seytan ücgeni

Acaba sevdigniz icnmi ugrasirdiniz yoksa sizi sevene mi giderdiniz ??

Cevabinizi bekliyorum

nicolas_anelka 01.10.07 23:23

c) baska bir kiz bulurum :D ,cok karisik...

ayben 01.10.07 23:25

Al***305;nt***305;:

nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 21369)
c) baska bir kiz bulurum :D ,cok karisik...

yaf birincisini seviosun ya :D ikinciside seni sevio hangisni secersin 3. bi kizimi maasallah cok enteresting sin

betulkevser 01.10.07 23:31

çok karısıkmış cidden ya ama kısa ve öz söyle diyeyim değer bilmeyen insanla işim olmaz sevgi karsılık beklememektir ama körü körüne bağlanmakta pek akıllılık değildir .........

nicolas_anelka 01.10.07 23:34

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 21371)
yaf birincisini seviosun ya :D ikinciside seni sevio hangisni secersin 3. bi kizimi maasallah cok enteresting sin

seviyosunda baskasiylaymis iste :) simdi onlari ayirip tekrar ben mi beraber olayim biraz tuhaf kacmazmi :D

seni seven ama senin sevmedigin kisiye gelince,onun hic sansi yok....yani en iyisi ücüncü sahis ;) :D

BayMunKe 01.10.07 23:35

öhöö öhöö karsılıksız değilmis ask anladığım kadarıyla :d yani bi zamanlar :D

CrxHonda16V 01.10.07 23:38

Kafam kari$ti yaaaaaaa :sm18: :sm4: ya karde$ seni sevmeyenin neden pe$inden ko$acaksinki zaten o seni aldatmakla sana en büyük haksizligi yapmi$ onun icin seni sevene git bence :D hadi kolay gelsin :sm32:

BayMunKe 01.10.07 23:48

aşk her daim ölümsüzdürrrr.....

Sugar-Mama76 02.10.07 00:12

Hmm cok karisik bi durum be kardes,:sm18: ama ben sana ancak sunu tavsiye edebilirim: sana zaten senin sevdigin kisi sevmedigini göstermis aldatarak neden pesinden kosacaksinki? bence seni seveni sen sev, seni sevmeyeni degil, sana deger verenin pesinden kos :D

nezz 02.10.07 07:42

Aybencim Denemekte Fayda Var Madem Senin Sevdgin Seviliyor Ama Kiymet Bilmio Baskasina Gidiosa Ben Ce Sende (sana Deger Verip Sana Sevgi Gosderdigini Cok Iyi Anladiktan Sonra Ama )digerini Sec Mantiklisi Bu Kanimca ... :)

KaCaMaK 02.10.07 07:48

kimseyi seçme kafanı dinle her şeyin en iyi ilacı zaman ve yalnızlıktır

Loveboy 02.10.07 07:50

Ayben işin çok zor yaa.. Ama değer verenin yanında olurum.. Sonuçta sevdiğim bi şekilde gitmişsee gitmiştir ve onun olayı bitmiştir. Onu geri kazanman ne anlamm ifade edecekki?

ÖYLE YÜREKTEN SEVİYORSAN AKLI BAŞINDAN ATICAKSIN KİMİ YANINDA ARIYORSAN ÖNCE İÇİNDE BULACAKSIN..
DUMAN..

ayben 02.10.07 17:37

Yorumlariniz icin tskler arkadaslar , ama bu Durumda olan ben degilim :D Bi arkadas icin konuyu actim
ve --bana görede senin sevdigin zaten baskasiyla cikmis sonra ciktigi kisi onu birakinca sana yönelmesi normal ,o zamaninda secimini yapmis ,bir defa seni aldatan ikinci defa neden yapmasin? Güven olmas öylelerine ,bosuna vaktini kayb etme ,sonracimaaaaaaaaaa seni sevene gelince sen sevmiyorsun zorlamaya gelmez bu isler niconunda dedigi gibi 3. kisiye yönel :D

GüLce 02.10.07 17:52

hic ugrasmazdim yerinde olsam..

giden gitmis kalan kalmisdir..

yeni gelenide bosuna oyalamazdim ..sonucda sana yapilani sende bi baskasina yapmis olyosun...

hic birseyi secmeyip..her iki kisiyled muhatabimi keser..hayatima bakardim=)..
dert bu dert ise..
cözümü sende sakLi;)

simarik_kiz 02.10.07 18:39

Yasayabilecegin Birisiyle Degil Asil Yasayamayacagin Birisi Ile Birlikte Ol !!!!!

SAHmeRaN_ 02.10.07 19:00

beni sevene giderdim cünkü beni sevmeyenle icim olmaz ((;

cimcime68 02.10.07 19:06

hehehehe aybencim kafam ama karisti anladigim su sevgilimden ayrildim onu cok seviyom o giti baskasnin oldu o kizda benim akilsiz eski sevgilimi boynuzladi..sonra o bana geldi konuyoz arakdasca ama geri donmek sans istiyo bu durumda bi baskasida beni seviyo aynen hosttttttttttttttttt deve sen beni terk et baskasinin tadina bak kiz seni aldatsin sen geri gel bana buyuk konusmuyom ama su anda durumda erkek arakdasimdan ayrildim onu seviyom ciden aci cekip kendime zararda veriyorum yani yedim bitirdim kendimi bu bitmis halim:D :D simdi ona donme sansim var ama benden ayrildiktan sonra baskasini buldu ise o saate onunla hersey biter ALLAHINDAN bulsun derim beni sevene gelince o beklesin ama ben sevmiyosam onlada onlada olmaz..benim sevdigim beni sevende bana sadik olcak ayrilmis olsakta beni seviyosa bi donem hayatina kimseyi sokmuycakki bana geri donmek icin yuzu olsun..umarim ayben sacmamamisim :):D

berkay007can 02.10.07 19:12

ben olaya no women no cry derdim :) yada no men no cry bob marley tarzı felan :P

elam 02.10.07 23:48

ya arkadaşlar hiçbiriniz yazılanı anlamamışsınız :) birbirini bir zamanlar seven 2 kişi var(x ve y dielim) ve bi şekilde ayrılıolar yani ilişki bitioo ve daha sonra x başkasıyla beraber olmaya başlıo o ilişkiside bitio fakat y onu hala seviyor ve tekrar sevgisini kazanmaya çalışıo ama olmuo buarada y yide seven başka biri var ne yapmalı?şimdi yorumyazın kikiki

elam 03.10.07 00:06

aybenin arkadaşı kardeşşş huu sana diyom:D bak bence ikiniz en başından yapamamışsınız,demekki yanlışlar yapıldı ya da yanlış zamanda yaşandı.. e bide kız gitmiş başkasıyla çıkmış bu da demektirki bu o kız artık kendine bi yol çizmiş..bence seni sevene bidaha şöle bi alıcı gözüyle bak onla yapabilirsen ne ala, yok onla yapamam eski sevgilimi unutamıyorum diyosan ,onun da canı nı yakma..tabi böle konuşmak kolay bi de olayın içinde olmak gerek.Allah kolaylık versin..he bide sölemeden yapamıcam keşke şuan uğraşcağına beraberken uğraşaydın da bitmeseydi...

NSX 07.01.08 21:59

hangisi daha yakışıklı ?

shekerim_52 07.01.08 22:12

eger beni seven biri varsa gelsin bana acik acik söylesin. ve benim sevdigim sevgilisinde ayrildiysa ve onu bu zmna kdr unutmadiysam demekki hala onu seviom ve hala biseyler olabilir, yavas yavas yerine oturur bi zmn.

ama egerki imkansizsa...3lü iliskiye hic girmezdim ve baslamazdimda

NSX 07.01.08 22:20

bu süperdi :))))))))))))))

rayiha 08.01.08 10:35

giden gitmiştir ve giden ASLA geri dönmez... ne kadar çok sevsende sonra seni seven biri çıkar karşına
ne kadar sevemem desende bi gün beni gerçekten seviyo dersin ve seni seveni sevmeye başladı
ğını fark edersin

beni sevene giderim ki zaten öyle yaptım :D şimdi beni seven kişiyi çoook seviyorum

lureene 09.01.08 17:20

arap saçı dedikleri bu olsa gerek...
gönül kendi sevdiğini kovalar... ben bunu bilir bunu sölerim... bunu da yaşıyorum... birisi sizi seviyo diye ona gitmek bilmiyorum ne kadar doğru... sevmediğiniz biri ile ne kdar mutlu olunabilir ki o sizi ne kadar severse sevsin.bu benim fikrim...
ama aslında en mantılısı bu üçgenden çıkmak :) taze kan aramak...

Paradoks 10.01.08 03:55

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 21367)
Arkadaşlar bir sevgiliniz vardı sevdiğiniz ve sevildiğiniz ama bazı sebeplerden dolayı yollar ayrıldı ve sevdiğiniz kişi başkası tarafından kandırıldı :D yane başkasının sefgilisi oldu ama siz hala seviyorsunuz ve bu sevgi yeyip bitirdi sizi :D sonracıma sevdiğiniz b sebeple onlanda ayrı düştü siz hala konusuyorsunuz szin çin bir sevgili onun için önemli :D (ne kadar önemli düsündürür) yani
ne yaptısanız geri kazanmak için olmadı bu arada sizi cok seven bri var...
Bermuda seytan ücgeni

Acaba sevdigniz icnmi ugrasirdiniz yoksa sizi sevene mi giderdiniz ??

Cevabinizi bekliyorum

Sevdiğin için uğraşmışsın ama elinde yanında tutamadığın gibi silememişsin, senin elinden biri almış bunu sindirememişsin ve biri çıkmış karşına onunla birşey yaşamışsın ki seni sevmiş yani sen ona birşeyler vermiş ondan birşeyler almışsınki seni sevdiğini biliyorsun... Daha neyi soruyorsun zaten almışsın alacağını o seni sevenden, sen de sevdiğine vermişsin vereceğini seni sömürmüş he istiyorsan daha da sömürür, sende sömürmüşsün ki aklında başkası varken beni seven diyebiliyorsun, yürüyün be hayat sizler için harika daha ne sevmeyi nede sevilmeyi biliyorsunuz. Birileride çıkmış üçüncü kişiden bahsediyor onun ne günahı var zaten bu kişi tüm duyguların katili bir üçüncü olmamalı hayatında onun kalbinde kendisi gibi biri var o bir ikinciyi bile haketmiyorki bir üçüncüyü hakesin... Yaşayın ya hayat sizin ama sömürün kendiniz için gerçek sevenlerin duygularını yoksa siz siz olamassınız.....

Paradoks 10.01.08 07:20

Al***305;nt***305;:

lureene´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 44849)
arap saçı dedikleri bu olsa gerek...
gönül kendi sevdiğini kovalar... ben bunu bilir bunu sölerim... bunu da yaşıyorum... birisi sizi seviyo diye ona gitmek bilmiyorum ne kadar doğru... sevmediğiniz biri ile ne kdar mutlu olunabilir ki o sizi ne kadar severse sevsin.bu benim fikrim...
ama aslında en mantılısı bu üçgenden çıkmak :) taze kan aramak...

Ne kadar güzel anlatmışsın birisi sizi, siz başkasını, sizin sevdiğiniz bir başkasını seviyor yani sizin sevdiğiniz sizinle ne kadar mutlu olabilirki sizde sizi sevenle o kadar mutlu olasınız..
Arayacağınız yani seveceğiniz kişide taze kan siz zaten çizmişsiniz çizginizi emeceksiniz kanını şimdiden kolay gelsin ama dikkat edin acıtmayın o kanı emerken bir yerinize bulaşmasın kan lekesi zor temizlenir ... TAZE KAN... .:sm7:

maxinale_06 10.01.08 11:29

ayyy :D çok karışıkmış cidden ama ben beni sevene giderim :D

OsManLii 11.01.08 14:36

(birincisi) ikinci kişi seni ne kadar severse sevsin insan elektirik alamazsa o kişiye gidemezsin kardeşim ne söylersen söyle (ikincisi) zaten senin sevdiğin sana değer verseydi seninle arkadaş olurdu bu seferde ne olur sen ne kadar seversen sev o kişi sana dönmez dönsede işte öyle bence arkadaşım sen kendine başka sevgi ara Çünkü belkide bütün sevgini üçüncü kişiye verirsin ve mutlu mesut bir birlikteğiniz olur valla böyle olursa ben üçüncü kişi olmaya hazırım:>:>

dost 23.01.08 00:54

Gidene ugrasılmaz...Guven vermez daha..Yanı gıttıyse gıttıgı yerde kalmalı..Ugrasmaya degmez..

CraSh 23.01.08 16:35

Ben aynı ona benzer duruma düştüm :)) ve şuan burdayım ama benimki biraz daha farklıydı :) ben beni sevip benden ayrılan birini ve üstüne başkasıyla çıkan birini kafamda bitiririm ve de geri gelip bana bir söz etse kafasını kuma gömerim :d yani ayben senin bu dediğin senin duyguların üzerine yazılmış global duygular değil :)
dediğin o durumdaki olayları yaşadım diyelim; iki kızada yol veririm kafamı dinlerim şuan olduğu gibi :)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:25 .