A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Itiraf (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Yardim! Size bir soru (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1645)

KaCaMaK 02.10.07 07:48

kimseyi seçme kafanı dinle her şeyin en iyi ilacı zaman ve yalnızlıktır

Loveboy 02.10.07 07:50

Ayben işin çok zor yaa.. Ama değer verenin yanında olurum.. Sonuçta sevdiğim bi şekilde gitmişsee gitmiştir ve onun olayı bitmiştir. Onu geri kazanman ne anlamm ifade edecekki?

ÖYLE YÜREKTEN SEVİYORSAN AKLI BAŞINDAN ATICAKSIN KİMİ YANINDA ARIYORSAN ÖNCE İÇİNDE BULACAKSIN..
DUMAN..

ayben 02.10.07 17:37

Yorumlariniz icin tskler arkadaslar , ama bu Durumda olan ben degilim :D Bi arkadas icin konuyu actim
ve --bana görede senin sevdigin zaten baskasiyla cikmis sonra ciktigi kisi onu birakinca sana yönelmesi normal ,o zamaninda secimini yapmis ,bir defa seni aldatan ikinci defa neden yapmasin? Güven olmas öylelerine ,bosuna vaktini kayb etme ,sonracimaaaaaaaaaa seni sevene gelince sen sevmiyorsun zorlamaya gelmez bu isler niconunda dedigi gibi 3. kisiye yönel :D

GüLce 02.10.07 17:52

hic ugrasmazdim yerinde olsam..

giden gitmis kalan kalmisdir..

yeni gelenide bosuna oyalamazdim ..sonucda sana yapilani sende bi baskasina yapmis olyosun...

hic birseyi secmeyip..her iki kisiyled muhatabimi keser..hayatima bakardim=)..
dert bu dert ise..
cözümü sende sakLi;)

simarik_kiz 02.10.07 18:39

Yasayabilecegin Birisiyle Degil Asil Yasayamayacagin Birisi Ile Birlikte Ol !!!!!

SAHmeRaN_ 02.10.07 19:00

beni sevene giderdim cünkü beni sevmeyenle icim olmaz ((;

cimcime68 02.10.07 19:06

hehehehe aybencim kafam ama karisti anladigim su sevgilimden ayrildim onu cok seviyom o giti baskasnin oldu o kizda benim akilsiz eski sevgilimi boynuzladi..sonra o bana geldi konuyoz arakdasca ama geri donmek sans istiyo bu durumda bi baskasida beni seviyo aynen hosttttttttttttttttt deve sen beni terk et baskasinin tadina bak kiz seni aldatsin sen geri gel bana buyuk konusmuyom ama su anda durumda erkek arakdasimdan ayrildim onu seviyom ciden aci cekip kendime zararda veriyorum yani yedim bitirdim kendimi bu bitmis halim:D :D simdi ona donme sansim var ama benden ayrildiktan sonra baskasini buldu ise o saate onunla hersey biter ALLAHINDAN bulsun derim beni sevene gelince o beklesin ama ben sevmiyosam onlada onlada olmaz..benim sevdigim beni sevende bana sadik olcak ayrilmis olsakta beni seviyosa bi donem hayatina kimseyi sokmuycakki bana geri donmek icin yuzu olsun..umarim ayben sacmamamisim :):D

berkay007can 02.10.07 19:12

ben olaya no women no cry derdim :) yada no men no cry bob marley tarzı felan :P

elam 02.10.07 23:48

ya arkadaşlar hiçbiriniz yazılanı anlamamışsınız :) birbirini bir zamanlar seven 2 kişi var(x ve y dielim) ve bi şekilde ayrılıolar yani ilişki bitioo ve daha sonra x başkasıyla beraber olmaya başlıo o ilişkiside bitio fakat y onu hala seviyor ve tekrar sevgisini kazanmaya çalışıo ama olmuo buarada y yide seven başka biri var ne yapmalı?şimdi yorumyazın kikiki

elam 03.10.07 00:06

aybenin arkadaşı kardeşşş huu sana diyom:D bak bence ikiniz en başından yapamamışsınız,demekki yanlışlar yapıldı ya da yanlış zamanda yaşandı.. e bide kız gitmiş başkasıyla çıkmış bu da demektirki bu o kız artık kendine bi yol çizmiş..bence seni sevene bidaha şöle bi alıcı gözüyle bak onla yapabilirsen ne ala, yok onla yapamam eski sevgilimi unutamıyorum diyosan ,onun da canı nı yakma..tabi böle konuşmak kolay bi de olayın içinde olmak gerek.Allah kolaylık versin..he bide sölemeden yapamıcam keşke şuan uğraşcağına beraberken uğraşaydın da bitmeseydi...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:25 .