A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Duyurular-Kampanya-Kutlama (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Teröre Karsi Yürüyüs (Viyana ve Cevresi icin) (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=2111)

ELisRa54 28.10.07 22:54

Rica ederiz arkadaslar;)

klemexus 30.10.07 13:16

biz Türkiye'de sizler de gurbette elimizde bayraklar yürüyoruz hep birlikte. resimler ve videolar için hepinize teşekkürler...

eSen52 31.10.07 12:09

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

YouTube Video

YouTube Video

nicolas_anelka 31.10.07 13:59

kürtlerde bugün viyanada ve cumarteside innsbruckda yürüys yapacaklarmis,türkiyenin iraka girmesini protesto icin...

umarim rastlamam hic birine,zivanadan cikabilirim.

SkorP 31.10.07 18:21

vorarlberg de niye yok ya:d gecen pazar olcakti sözde olmadi hmmm:) sira bizde gibi:D

cimcime68 31.10.07 23:28

Al***305;nt***305;:

civcivciv´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 28649)
Kürtler degil PKK lilar !!!
bizim yürüyüs yaptigimizin ertesi günü izin alinmis yürüyüs yapacaklarmis bzimkine karsi...
ya sabir, ya sabir...

pkk kali kurtler diyelim ozaman cunku ingilterde kurt payraklari acip yurmusler gecen hafta londurda 2000 kurt pkk kali hem kurt bayraklari acip yurmusler ayrica iki turk bayan turk resimli tisort giymisler ve bu yuzden ustlerine yurumusler polis ise sadce iki kizi uzakltrmis ve izin vermis pkk kalilar... simdi ingilzderdende nefret ediyomm adi pisliklerr ama her kurt pkk kali degilsede pkk ka kurten geliyo bunuda unutmamk gerkk.ama herkes degil ...

cimcime68 31.10.07 23:30

Al***305;nt***305;:

nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 28578)
kürtlerde bugün viyanada ve cumarteside innsbruckda yürüys yapacaklarmis,türkiyenin iraka girmesini protesto icin...

umarim rastlamam hic birine,zivanadan cikabilirim.

bencede rastlam ben gecen bi arbada kurt bayragi gordum arbayi cizdim:( car parkta pkk ile ilgili bisye gorunce kim olursa olsun ezip gecmek istiyommm korkmuyom onlardan bu pislikler neden yuruyus yapiyo????sebep ne...

eSen52 01.11.07 21:33

Al***305;nt***305;:

civcivciv´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 29154)
tmm iste pkklilar kürt olabilir ama hepsini ayni kefene koymiyalim !!!
her kürt pkk li diye bisey yok bende bunu demek istemistim sadece...

katiliyorum ..

55_vie_billi 01.11.07 21:56

Al***305;nt***305;:

ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 27903)
Viyana yuruyusten videolar

YouTube Video

YouTube Video

videolarim nasi :) .. yürüyüs hakkinda biraz konusmak istiyorum eger gencler o kadar ilgi gösterip orada bulunmasalardi size söylüyorum orada sadece en fazla 1000 kisi bulunurdu cünki bizim türk milletimiz ne yazik ki vurdum duymaz.. sahsen daha fazla kisi orda olmaliydi diye düsünüyorum.. iyiki orada gencler vardida yüzümüzü kara cikartmadilar.. yoksa gene denecekti yürüyüs düzenlendi kimse gelmedi.. ama insallah hayirlisi olmustur ve olurda

ELisRa54 02.11.07 19:06

55_vie_billi videolar zaten sana agit :) nasil oldugunu karar ver artik.. cok iyiler.. tabi keske daha uzun olsaylarmis...

Ben söyledigim gibi yürüyüs iyidi.. fakat organize daha iyi olabilirdi.. fakat sanirim o da kisa süre icinde ayarlandigi icin o kadar olabildi..

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:14 .