A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   SITE HAKKINDA (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Tüm sorunlar buraya (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=61)

SkorP 31.08.07 18:56

Tüm sorunlar buraya

Tüm sorunlar buraya lütfen,Site, chat fialn...

Erker 31.08.07 19:09

Ben sorun olarak deyilde Genel bir soru sorayim belkide sorulmus cevaplanmisda olabilir,
Diger forumdaki paylasimlarin bu foruma ve ilerde yeni proje dediginiz foruma aktarilacakmi ?
yoksa herseyi yenidenmi ekliycez ? bilmem herkes icin önemlimi ama benim icin cok önemli
okadar cok eklemem gereken eklenti varki ben karalar bagladim diyebilirim...

aha mp3 avcisi olmusum
umarim cevaplarsiniz :)

Scorpio 31.08.07 20:01

Bşata hayırlı uğurlu olsun vitrin tekrar olucakmı sitede

bodrumshine 31.08.07 20:03

ayiptir söylemesi iyi kötü tam 150 küsür actigim Topic vardi, simdi tarihin hangi tozlu sayfalara gömüldüklerini ögrenebilirmiyim... :o

nicolas_anelka 31.08.07 20:06

Al***305;nt***305;:

Erker´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 188)
Ben sorun olarak deyilde Genel bir soru sorayim belkide sorulmus cevaplanmisda olabilir,
Diger forumdaki paylasimlarin bu foruma ve ilerde yeni proje dediginiz foruma aktarilacakmi ?
yoksa herseyi yenidenmi ekliycez ? bilmem herkes icin önemlimi ama benim icin cok önemli
okadar cok eklemem gereken eklenti varki ben karalar bagladim diyebilirim...

aha mp3 avcisi olmusum
umarim cevaplarsiniz :)

diger forumda gerekli oldugu kadar bir okadarda gereksiz konu vardi...bu yüzden bu yolu sectik,yeni bir baslangic gibi...bundan sonra acacagin konular ise güme gitmeyecek ;) bundan emin olabilirsin ve gönül rahatligi ile paylasimlarini yapabilirsin

selamlar :)

nicolas_anelka 31.08.07 20:07

Al***305;nt***305;:

scrp´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 206)
Bşata hayırlı uğurlu olsun vitrin tekrar olucakmı sitede

serbest kürsüden bahsediyorsun sanirim :) evet öyle bisey hazirladik ve yakin zamanda yine bir kürsümüz olacak

selamlar

nicolas_anelka 31.08.07 20:08

Al***305;nt***305;:

bodrumshine´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 208)
ayiptir söylemesi iyi kötü tam 150 küsür actigim Topic vardi, simdi tarihin hangi tozlu sayfalara gömüldüklerini ögrenebilirmiyim... :o

onlar artik yok :) bundan sonra yapacagin paylasimlar ve konular ise herzaman var olacak bundan sonra,o yönde bi kaygin olmasin

selamlar

ayben 31.08.07 20:55

yaf avatarlar neden bukadar kucuk bit gibi ya :d Acaba daha buyuk olsa olmazmi ?

KrAl_DaHi 31.08.07 21:13

benim sorunum halledilmedi diyer forumda kaldı şimdi yeni forum var eyer konumu kapatan arkadaş özür dilerse sorun halledilmiş olur. ve paylaşım yapmaya devam ederim ve konumu tekrar açarım..

nicolas_anelka 31.08.07 21:46

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 245)
yaf avatarlar neden bukadar kucuk bit gibi ya :d Acaba daha buyuk olsa olmazmi ?

biraz daha büyük olmasi icin bisey yapabiliriz,yaziyorum kenara ;)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:55 .