A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Politika-Ekonomi (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Aysun Kayaci politika yaparsa.. (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=3539)

sudafed 13.04.08 16:58

''oyunu çıkar uğruna kullanan ile, bilinçli bir ferdin oyu neden eşit olsun?

deseydi neler söylerdiniz?saygılar.

leonking90 14.04.08 09:09

Al***305;nt***305;:

sudafed´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 56234)
''oyunu çıkar uğruna kullanan ile, bilinçli bir ferdin oyu neden eşit olsun?

deseydi neler söylerdiniz?saygılar.

genelleme yapmayı hiç sevmiyorum ama maalesef ülkemizde %70 gibi bir oran oyunu çıkar için kullanıyor.
kimisi mecburiyetten kimisi bir umut peşine.
Bilinçli kullanan insan sayısı çok az.

lureene 14.04.08 09:56

ben bu kızın ne demek istediğini biliyorum...demek istediği, ülkenin bazı kesimlerinde, bir yerel liderin şuraya oy veriyoruz demesi ile düşünmeden oraya oy veren kitlelerin de olması... aslında büyük olasılıkla bi ortamda duyduğu bi fikri beğenmiş, tekrar edesi gelmiş; ama benim hazmedemediğim demek istediğini diyemeyen kendini ifade edemeyen ve bunu kabul eden birinin onca insanın karşısında ne işi var... çıkıp da birşeyler biliyormuş gibi konuşması acaip...
ama geçti gitti bence artık tartışmayalım... bu memlekette aysun kayacının gaflarından daha önemli şeyler var...

Temur_Melik 14.04.08 10:30

yarım akıllıyı ekrana getirip şişirirsen olacağ bu bu yarım akıllıları aaa diye agzı açık izlersen olacağı bu
bizde derler derler
it ürür kervan yürür derler
aysun hanım ve onun gibilerin duası kabul olsaydı gökten ne yağardı çok merak ediyorum.

SENA 15.04.08 19:11

Al***305;nt***305;:

lureene´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 56358)
ben bu kızın ne demek istediğini biliyorum...demek istediği, ülkenin bazı kesimlerinde, bir yerel liderin şuraya oy veriyoruz demesi ile düşünmeden oraya oy veren kitlelerin de olması... aslında büyük olasılıkla bi ortamda duyduğu bi fikri beğenmiş, tekrar edesi gelmiş; ama benim hazmedemediğim demek istediğini diyemeyen kendini ifade edemeyen ve bunu kabul eden birinin onca insanın karşısında ne işi var... çıkıp da birşeyler biliyormuş gibi konuşması acaip...
ama geçti gitti bence artık tartışmayalım... bu memlekette aysun kayacının gaflarından daha önemli şeyler var...

Lureenecigim gecti gitti diyoruz,tartismayalim diyoruz ama emin ol yarin Aysun Kayaci mantigi ile pirim kazanma yolunda kendini ifade edemeyen bi düzine insan cikacak
ve "bazi kesimler" dedigimiz insanlari rencide edeccek..

Aysun Kayaci gaflari baslica memleket sorunu degil belki evet; ama inan bana hadlerini bilmesi gereken binlerce Aysun var =)

hahuer 22.04.08 08:02

Bizim millet de bu soytarıları adam yerine koyup seyrediyor...

Trabzonlu_Seker_ 26.04.08 10:29

Bu kadin'in zaten hali vakti ortada, hic iyi birsey yaparken gorulmusmu? Tabiikide hayir siyaset yapmak onun neyineki, otursun oturdugu yerde, bu ülkede herkes kendi isini yapiyor, o da haddini bilip kendi isini yapicak elbette. Bu kadar kendini asagiliyip kucuk dusurebiliyor ya! ben buna hayret ediyorum, Sonucta 47% bi oranla Iktidar olmus bi parti soz konusu, sen kimsinki? Padisah kizimisin da haddini asiyorsun..
Ah halima vah halime, iste bu tur insanlar yuzunden ulkemize leke geliyor.. ve ben gercekten cok utaniyorum ya.. bide Atatürk'ün üzerinden siyaset yapiyorlar varya akil sir erdiremiyorum, ama Allah büyüktür bu dünya gelip gecici, öteki dünyada Allah ona sen mankensin senin yerin ayri demicek, fani dünyada insanlara ne yardimin dokundu, sen ibadetlerini yerine getirdinmi dicek. yani bunu ya biliyorlar yada bilmemezlikten geliyolar, dusun artik bu insanlarin yakasindan, birakinda rahat rahat biz karar verelim Turkiyenin basinda kimi istedigimizi, ve buda belli zaten, fazla soze gerek yok.. bence bu kadinin konusmasi bile sacma bi olay, Allah bunlara akil fikir versin de bir an once yola gelsinler insallah:D (AMIN..)

hahuer 01.05.08 10:10

Aysun Kayacı da kim ya...
Yüzlerle çobanı bir aysuna değişmem.

SENA 01.05.08 12:38

Yüz Aysunu bir cobana degismem olcakti galiba :rolleyes:

Eyvallah..

seyfi3838 15.06.08 01:39

yav valahide billahide bu kadindan korkulur

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:16 .