A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Politika-Ekonomi (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Aysun Kayaci politika yaparsa.. (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=3539)

SENA 30.03.08 22:12

Aysun Kayaci politika yaparsa..

Aysun Kayacı'dan şok sözler

Haydi Gel Bizimle Ol programında, Müjde Ar ile Pınar Kür ve Aysun Kayacı arasında sert bir tartışma yaşandı.

Kayacı
, "Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üstüme gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, 'dağdaki çoban'la benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı benim kadar sorumluluk sahibi bir şekilde yaklaşıyor mu acaba" diye konuştu.

Müjde Ar, Kayacı'ya şöyle yanıt verdi: "O zaman en çok vergiyi veren 60 tane oy versin. Öyle şey olur mu?"
Alintidir
Aysun Kayacı, Müjde Ar'a yanıt vereyim derken AKP seçmenini çok kızdıracak şu sözleri sarf etti:

"Ama şu an sizin şikayet ettiğiniz şey, ayak takımının iktidara getirdiği partiden şikayet etmiyor musunuz?"

Müjde Ar, "Hiç öyle bir şey söylemedik biz. Ayak takımı diye bir şey kullanmadık biz" derken, Kayacı, bu sefer de gecekondu semtlerinde ve fakir mahallelerde yaşam mücadelesi veren vatandaşları kızdıracak sözler söyledi.

Aysun Kayacı
, "Gecekondu diken, sonradan belediyelerin diploma dağıtır gibi tapularını dağıttığı gecekondu dikenle, kaçak elektrik kullananla ki bu yüzbinleri buluyor Türkiye'de; vergi kaçıranla niçin benim oyum eşit acaba?" diye sorgularken Pınar Kür de Kayacı'ya destek çıktı...

Çiğdem Anad, "Ama o elektrik parasını ödeyemiyor" diye konuşunca Aysun Kayacı,"O ödemiyor öyle gecekonduları dikiyor ondan sonra" diyerek eleştirilerini sürdürdü.

Kayacı'nın bu sözlerine çok kızan Müjde Ar, tepki gösterirken, ikili arasında ortam gerildi ve şu diyaloglar yaşandı:

Müjde Ar
: Ben seni bir gecekonduya göndereyim iki gün yaşa, bak ben gittim oralara...

Aysun Kayacı: Benim annemin ailesi de dışarıdan geldi. Geldiklerinde onlar da şu an dışarda insanların yaptığı gibi iki tane gecekondu dikip akıllı 'köylü kurnazı' derler ya, öyle bir yöntem deneyebilirlerdi. Benim anneannem de benim annem de çok çekti.

Müjde Ar: Ama insanlar büyük şehirlere karınlarını doyurmak için geliyorlar. En fazla kaçak elektrik Güneydoğu'da kullanılıyor. Ne yapsın insanlar? Hala Adıyaman'da mağarada yaşayan insan var Aysun...

Aysun Kayacı: Doğruyu yapacaklar. Ben de çok ekonomik problem çektim. Çalışacaklar... Ben şu anda okulumun parasını da kendim ödüyorum.

Müjde Ar: Mağaraya alçıpan mı yapacak, dekoratör mü tutacak Allah aşkına.

Aysun Kayacı: Benim anneannem ne yaptıysa onu yapacak? Sonra bir siyasi parti gelip gecekonduların bilmem nesini verecek, odun verecek, kömür verecek. Ondan sonra da memleket Arabistan olacak, oldu yani...

Pınar Kür: Alıp oyu götürecek biz de burada kafamızı kaşıyacağız. Çok doğru.

Müjde Ar: Sosyal politikalar geliştirilirse bunlara gerek kalmaz...

Alintidir :rolleyes:

Ben bu programi yayinlandigi gün izledim ve duyduklarima inanamadim.Bi insan nasil onca izleyicinin önünde böyle laflar sarf edebilir sasiriyorum dogrusu.Ki bu Aysun Kayacinin ilk gafi degil bence!Bol bol pot kiriyor "aptal sarisin" kimliginden kurtulmak adina..
Bilmiyorum belki ben dar acili düsünüyorum ama bir Türk televizyonunda,Türk seyircisinin önünde,Türkiyenin basinda bulunan Partiyede ve onu secen cobanindan doktoruna her statüden Vatandasimada dil uzatmak,onlari assagilamak yapilan büyük bi ayiptir!
Bence kendisi aptal sarisin olmaya devam etsin ona daha cok yakisiyor:) Eger insanlari assagliyacaksada elini,mini etegini politika üzerinden pirim kazanmaktan ceksin derim ben:rolleyes:

+ vergiye göre oy konusuda tam bi sacmalik bence :S

Siz ne düsünüyorsunuz arkadaslar?Aysun Kayaci Pepsi reklaminda kola promili ölcüyor diye sizden daha cok oy kullanmalimi??
:sm18:

nicolas_anelka 30.03.08 22:27

sacma :) daha gercekci bir elestiride beklemezdim zaten ...hani cocuga sorsan herkesin oyunun esit oldugunu bilir ve söyler....

olsun yinede hastasiyim aysunun :D sadece mankenlik yapmali

SENA 30.03.08 22:33

aman sacma sacma konusmasinda mankenlik yapsin:) Yoksa bende hastasi olacagim :D

ayben 30.03.08 22:45

ilk konun hayirli olsun Sena Bebisim :D

Aysun Kayaci kim be aptal bi manken bozuntusu iste

fatkoc58 30.03.08 22:49

aysun kayacı demokrasi istiyor ondan böyle söylemiş :)) ne kadar paran varsa o kadar demokraside hakkın var demek istemiş sarışın güzelimiz..biri çıkıp söylesin şuna senin oyun en güzeli diye çok üzülmüş :)) ..ne tür işlerle buralara geldigi belli o tür işlerle uğraşmaya devam etmeli yormasın o güzel kafasını bu tür meselelerle..

SENA 30.03.08 22:49

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 54400)
ilk konun hayirli olsun Sena Bebisim :D

Aysun Kayaci kim be aptal bi manken bozuntusu iste

Senin manken bozuntusu dedigin kadin benim sinirlerimi deprestirip konu acmama Tabumu bozdu:D neresi hayir bunun :rolleyes:

SENA 30.03.08 23:06

Al***305;nt***305;:

fatkoc58´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 54401)
aysun kayacı demokrasi istiyor ondan böyle söylemiş :)) ne kadar paran varsa o kadar demokraside hakkın var demek istemiş sarışın güzelimiz..biri çıkıp söylesin şuna senin oyun en güzeli diye çok üzülmüş :)) ..ne tür işlerle buralara geldigi belli o tür işlerle uğraşmaya devam etmeli yormasın o güzel kafasını bu tür meselelerle..

Aysun hanim dip boyasini yaptirirken Türkce sözlükte demokrasi kelimesini birkez daha gözden gecirse iyi olur millet ve devlet adina:rolleyes: :D Eminim en son 3.sinifta Hayatbilgisi dersinde okumustur,tazelemesinde fayda var :)

leonking90 31.03.08 08:30

Al***305;nt***305;:

SENA´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 54396)

Ben bu programi yayinlandigi gün izledim ve duyduklarima inanamadim.Bi insan nasil onca izleyicinin önünde böyle laflar sarf edebilir sasiriyorum dogrusu.Ki bu Aysun Kayacinin ilk gafi degil bence!Bol bol pot kiriyor "aptal sarisin" kimliginden kurtulmak adina..
Bilmiyorum belki ben dar acili düsünüyorum ama bir Türk televizyonunda,Türk seyircisinin önünde,Türkiyenin basinda bulunan Partiyede ve onu secen cobanindan doktoruna her statüden Vatandasimada dil uzatmak,onlari assagilamak yapilan büyük bi ayiptir!
Bence kendisi aptal sarisin olmaya devam etsin ona daha cok yakisiyor:) Eger insanlari assagliyacaksada elini,mini etegini politika üzerinden pirim kazanmaktan ceksin derim ben:rolleyes:

+ vergiye göre oy konusuda tam bi sacmalik bence :S

Siz ne düsünüyorsunuz arkadaslar?Aysun Kayaci Pepsi reklaminda kola promili ölcüyor diye sizden daha cok oy kullanmalimi??
:sm18:

Sana katılıyorum.
Bir zamanlar iki kelimeliyi bir araya getirip cümle kuramayan insan tv lerde yorum(!) yapmaya çalışıyorlar.
Çalışıyorlar diyorum çünkü beceremiyorlar.
Kaçak elektrik kullanan insanları, kaçak gecekondu yapanları eleştirevilirsin ama onların arasında yaşayan onlarca yüzler suçsuz insanı aşağılayamazsın.
Bir çoğumuz o gecekondulardan geldik.
Ben bu yorumu yapan ve ona destek çıkan insanların Türk olduğundan şüphe duyarım.

lureene 31.03.08 08:31

ya bunların derdi biz aptal değiliz fikirlerimiz var mesajı vermek...ama çırpındıkça batıyorlar. tamam bu da onun fikri olabilir,o kadar basıyodur kafası... ama milyonlarca insanın karşısında söylenecek söz mü o... kısa bir süre önce bülent ersoy da saçmaladı ya.. oğlum olsa askere yollamam diye... kime ne faydanız var allah aşkına, kazandığınız parayı bir açıdan kime borçlusunuz... onların tuzu kuru tabii ki... onlara ne olur ki... bir defileden aldığı para bir okul dolusu öğretmenin birer aylık maaşları... öbürünün bir ekstrasını ise hesaplayamıyorum bile...
aysun hanım demokrasi dediği şeyin ne olduğunu bilmiyor efendim. kendileri güzel yaratılmış olabilir ama bu kafasının da çalışmasını gerektirmiyor. demokrasi, aslında aksini savunmaya çalıştığı şey...ve ben şahsını kınıyorum...

Psikolog_08 31.03.08 08:50

o ayak takımı diye bahsettiği dağdaki çoban kadar "insan" olmayı başarabilse böyle konuşmazdı aysun hanım :)

Psikolog_08 31.03.08 08:55

türkiye gazetesinin söz market kısmından alıntı.. (31.03.2008)

Eskiden spor programlarında çok sırıtırdı bu tip bayanlar...
Bu tip bayanlar dediğim; bir çift dudak, bir kafa ve düzgün bir fizikten oluşan ekran süsleri...
Televizyona en yabancı insanlar bile anlardı ki;
***8220;-Arkadaşlar bu kadının aslında hiçbir şeyden haberi yok... Ama güzel bir program yaptık, bunu da size seyrettirmek istiyoruz...***8221;
Misal program 2 saat yer alacaksa, mini etekli güzel kızımız bir yerinde, ***8220;Evet şimdi de toplu sonuçları veriyoruz***8221; der lafla işi biterdi...
Kızcağıza çeşit olsun diye arada bir, ***8220;Sen nasıl görüyorsun şampiyonluk şansını***8221; sorusu yöneltilirdi, küme düşecek takıma şans tanır, futbol cehaleti ortaya çıkardı...
Öyle ya; biblodan yorum istiyorsunuz...
Müjde Ar, Pınar Kür ve Çiğdem Anad***8217;ın programında da öyle oldu...
Programın kamera çekimlerinden bile neden orada olduğu belli olan Aysun Kayacı, ***8220;Çobanla benim oyum eşit olamaz***8221; dedi...
Çünkü kendisi vergisini veren bir vatandaşmış...
Daha önce böyle bir çıkış duymadığımız için demokrasi derslerinin henüz, ***8220;Kulaktan dolma***8221; bölümünde olduğu anlaşılıyor ki; bu vatanın nasıl şartlarda ve kimler tarafından kurulduğundan haberi yok...
***8220;Köylü milletin efendisidir***8221; bölümüne hiç girmeden söyleyeyim ki; sırf bu söz bile, benzinin çok ucuz olacağını vaat eden, Amerikan copy/paste***8217;li bir partiden adaylık için yeterlidir... Olacağı odur...
Ama ben çoban olsam, çıkar bir televizyon kanalına, ***8220;Aysun Kayacı ile oyum eşit olamaz***8221; derim...
Sunucu soracak ***8220;Neden***8221; diye;
***8220;-İki koyun versem güdemez de ondan...***8221;

lureene 31.03.08 09:21

düşündükçe deliriyorum ya... benim köydeki dedeme nineme ayak takımı diyor bu hatun... mercimek kadar beyin yok diyorum işte...

dost 31.03.08 10:02

Sadece komedi başka bir şey degil..

SENA 31.03.08 11:57

Ah keske komedi olsada gülüp gecebilsek :rolleyes:
Bu kadin resmen hakaret ediyor ya..
Bir degil,iki degil!!Nasil hala medya maymunlugu yaptiriyorlar bu kadina anlamiyorum..Hayir maymunlugundan bananede bunu 7-77 herkes izliyor ve NTV olsun RTÜK olsun sesini cikarmiyor..
Ben hala 4 gözle Coban amcalarimi gözlüyorum bisey yapacaklar diye :S
Kaldirtsinlar bu kadini o programdan ya..Bide yüklü para cezasi al sana TÜRK COBANI aysun hanim :rolleyes:

lureene 31.03.08 12:19

mesele aysun falan da değil aslında... eminim bi yerden duyduğu burjuva fikirleri tekrarlayıp duruyo...mesele, bir ülkedeki her vatandaşın eşit vatandaşlık haklarına sahip olduğunu unutup köylü şehirli diye bi ayrım yapmak, bi de adına demokrasi demek...
en çok acıtan da, o vergisini veren bir vatandaşmış...
memlekette bir vergi veren o sanki. tekrar soruyorum topluma ne faydası var bu vatandaşın...

SENA 31.03.08 13:00

Ben aslinda aciyorum kendisine.Cünki kullanildiginin farkinda degil...Ben sahsen cezalandirilmasini isterim..O ve onun gibi düsünen "Burjuvazihniyetlere" birisinin konusmayi yada susmayi ögretmesi lazim bence..

SENA 03.04.08 12:35

Aysun Kayacı 301'lik oldu
Manken Aysun Kayacı ve sanatçı Müjde Ar hakkında, bir televizyon programındaki konuşmalarına ilişkin suç duyurusunda bulunuldu.
Bakırköy Cumhuriyet Savcılığına, avukatı Hacı Orhan ile gelen Adıyaman ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Orak, suç duyurusu dilekçesini savcılığa verdi.
Aysun Kayacı ile Müjde Ar'ın bir televizyon programındaki bazı sözlerine yer verilen dilekçede, TCK'nın "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" konulu 216. maddesi ile 'hakaret" suçunu düzenleyen 125. ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini aşağılama suçunu da içeren 301. maddesinin ihlal edildiği gerekçesiyle cezai işlem yapılması istendi.

alintidir..

Nihayet birileri uyanmis:rolleyes:
Helal Adiyamanlilara=)

ayben 03.04.08 15:15

bilmeden öyle aptal aptal konusursa öyle olur :)))

3838 03.04.08 15:19

kadin unutulmamakk icin konusup duruyor simdide politik

köydeki insanlari kücümsüyor resmennn neymis benim oyum cobanla esit olamaz ozamann oy vermeee sinir yaaa

SkorP 03.04.08 16:39

öncelikle kendi düsüncem:d
bu kadinin ne oldugu belli, onu böyle konular hakkinda konusturanda suc.
bu orasini burasini dünya aleme acti diye kendini birseymi sandi ya?
odun kafali tipinden belli ne mal oldugu :)
en cok acan en cok oy versin ozaman:)

yani boyle sakatlari tv lere cikartip konusturtuyorlarya yuh ya
az önce kralm fm de türkiye icin on dk programinda, sadece köylerden telefon aldilar

cobanin birisi ne dedi biliyonuzmu:

ben koyunumu egittim ben uyurken bayiri asip öteye kacmiyor basimda otlaniyor dedi,
cobanlara laf atanlarida birisi egitsin dedi:)

anliyana tabi:)
dicek baska birsey yok,
kücük gördügü cobanin ondan akilli oldugu ortada :sm4:

bu arada cobanin birisi dava acmis buna:)

dost 03.04.08 17:50

Al***305;nt***305;:

SkorP´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 54885)
öncelikle kendi düsüncem:d
bu kadinin ne oldugu belli, onu böyle konular hakkinda konusturanda suc.
bu orasini burasini dünya aleme acti diye kendini birseymi sandi ya?
odun kafali tipinden belli ne mal oldugu :)
en cok acan en cok oy versin ozaman:)

yani boyle sakatlari tv lere cikartip konusturtuyorlarya yuh ya
az önce kralm fm de türkiye icin on dk programinda, sadece köylerden telefon aldilar

cobanin birisi ne dedi biliyonuzmu:

ben koyunumu egittim ben uyurken bayiri asip öteye kacmiyor basimda otlaniyor dedi,

anliyana tabi:)
dicek baska birsey yok,
kücük gördügü cobanin ondan akilli oldugu ortada :sm4:

Bu yazı herseyı anlatıyo..Yazan ne guzel yazmıs..Ben kendımı yormak bıle ıstememıstım yuregıne saglık skorp guzel acıklamıssın...Yanı cobanda guzel laf etmıs helal olsun..Cobanı duyarmıki acep Aysun hanımzadeler..Yoksa deve kusu gıbı mı davranır!!!!!...Sanki ikinci secenek ne dersiniz..

Trabzonlu_Seker_ 03.04.08 20:56

Yaa bu ne biliyomus da konusuyomus ona anlam veremedim ben, ne anliyomus ki politikadan gecmiste siyaset yapiyor, yorum yapmak onami kaldi, yaagercekten aciyorum boyle insanlara, zaten mankenlerden ne beklenirki, tv ye cikip cikip isleri gucleri suni gundem yaratip reklam yapmak, icin kolayini bulmuslar, bu aysun denen kadin etrafinda olup bitenin farkinda degil, o buyuk agzini acicagina haddini bilsin, dangalaklik yapmasin, yaa ne gunlere kaldik Allah askina yaa Tovbe estfrullah Tovbe, aksam aksam sinirlerimide bozduu

SENA 03.04.08 21:51

Al***305;nt***305;:

:sm33: :sm33: :sm33:

Bu cümleden sonra düsündümde aslinda aptal sarisinimiz hakli ya :sm18:
O asla cobanlarla ayni seyiyeye koyulamaz,asla=) Cünki cobanlar bildigimiz üzre daglarda, yükseklerde gezerler,Aysun hanimin nerelerde gezip tozdugunu hepimiz biliyoruz galiba:rolleyes:

Özenti yaptim yaff haykirmak istiyorummmm :D:D

Hepimiz Cobanizzzzzz;hepimiz Adiyamanliyizzzzzz!!! =))

nicolas_anelka 03.04.08 23:37

Aysun Kayacı: Nerelerinden anlıyorlarsa oralarına konuşayım

NTV'de yayınlanan "Haydi Gel Bizimle Ol" programının geçen haftaki bölümünde, "Ama şu an sizin şikayet ettiğiniz şey, ayak takımının iktidara getirdiği partiden şikayet etmiyor musunuz?" ifadesinde bulunan Aysun Kayacı, daha sonra da "Dağdaki çobanla benim oyum eşit mesela. Niye?" demişti

Kayacı'nın bu sözleri hafta boyunca hem basında hem de siyasiler tarafından tartışılmıştı. Bu tartışma ortamında Kayacı ile ilgili ağır ifadeler kullanılmış, hatta Müjde Ar ile birlikte 301'lik olmuşlardı.

Programa ciddi bir ve dekoltesiz bir kıyafetle katılan Aysun Kayacı, programın bu haftaki bölümünde sözlerinin basın tarafından çarpıtıldığını iddia ederek, gergin ve ağlamaklı bir ifadeyle şunları söyledi:

- "Keşke sözlerim yol açsaydı, söylemediklerim yol açtı tepkilere... Çok acayip, bir sürü insan yorum yaptı, eleştirdi, hakeret etti. Şunu isterdim ki, oturup izleyip de yorum yapsalardı, yorum yazsalardı, ya da eleştirselerdi, ya da hakaret etselerdi.

- Şimdi ben mazur görüyorum. Çünkü ben Türk basınını gayet iyi biliyorum. Çünkü kendi menfaatleri doğrultusunda çok güzel saptırdılar.

- "Dağdaki çobanla benim oyum eşit olamaz" demişim. Arkasından da demişim ki, 'Ben buna inanıyorum demiyorum. Ben bunu sorgulamaya başladım' demişim. Yani fikir düzeyinde çok zengin bir argümanken, bu, fikir düzeyinde konuşulabilecekken, tartışılabilecek bile demiyorum, konuşabilecekken bu...

- Ben bana tepki gösteren hiç kimseyi sorumlu tutmuyorum. Sözlerim çarpıtıldı, hem de basın kuruluşları kendi menfaatleri doğrultusunda çarpıttılar. Ben insanlar, herkes oturup her okuduğunu sorgulasın sonra da oturup izlesin 'bu kız gerçekten ne demiş' demiyorum. Ama bu konu hakkında yorum yapacaklarsa, yorum yazacaklarsa, hakarette bulunacaklarsa birinci kaynağından izlemeli ve az önce söylediğim gibi olaya bu şekilde yaklaşmalıydılar. Ama ben fikrim gelirse yine ben susmayacağım. Çünkü bu ülkenin gençlerini susturamayacaklar. İstedikleri kadar da çarpıtabilirler. İstedikleri kadar da nemalanabilirler. Ben ne dediğimi gayet iyi biliyorum."

Geçen haftaki programda Aysun Kayacı'nın sözlerine karşı çıkan Müjde Ar, Kayacı'ya yönelik eleştirilere çok üzüldüğünü ifade ederek, şöyle konuştu:

"Ben tabii çok üzüldüm. Bu kadar genç bir insanın bu kadar üstüne gidilmesine ve bizim içimizde bir linç şeyi de var yani. Linçten öte hatta bir recm neredeyse yani. Aysun bir de kadın ve genç bir kadın. Yok bacağı deniyor, yok orası deniyor, burası deniyor. Ben çok çok üzüldüm. Zaten tartışmanın oraya gideceğini bilseydim 'Seninle aynı fikirdeyim' derdim yani inadıma... Burada şöyle bir şey var, burada Aysun 'Fikirlerim henüz oluşmadı' diyor. Netleşmiş de olabilir ve o şekilde düşünüyor olabilirsin. Bunları çok fazla ciddiye almamak lazım. Benden sana abla tavsiyesi."

Müjde Ar, kendisi hakkında suç duyurusunda bulunulmasını da 'komik' olarak nitelendirerek şöyle konuştu: "Barınma, eğitim, kültürel haklarını savunduğum insanlar benim hakkımda haklarını savunuyorum diye suç duyurusunda bulundular. Bütün bunlara ancak gülünür ve geçilir. Komik çünkü burası. Komik yani."

Kayacı, program sırasında yapılan eleştirilere yönelik olarak şu dikkat çekici sözleri de sarf etti:

- Sözü söyleyenin itibarını sarsarak, sözün itibarını sarsmaya çalışıyorlar ve bunu çok kolay yapıyorlar.

- Sevilmediğimiz kabul edildiği için, şöyle bir puan toplama çabası... Genel olarak zaten sevilmiyor kabul edildiğim için, dolayısıyla ne derse de 'Bir kurşun da ben atayım, bir artı da ben kazanayım' çünkü çok kolay.

- Ben biraz daha söylemediğim sözler üzerinden bunlar yazılıp, çizilip, çarpıtılırsa, yorumlar yapılırsa gerçekten tekzip edeceğim yani.

- Ben ülkemi sevdiğim için konuştum ya. Şimdi ağzıma tüküreyim, başka bir şey demiyorum.

- Teşekkür ediyorum, en azından izledikleri için. (Kendisi hakkında olumlu eleştiriler yazanlar için söylüyor)

- Keşke izleseler. Geçen hafta 'Ben de oradan geldiğim için o yüzden en çok benim konuşmaya hakkım var' diye bir söylemde bulundum. Yani nerelerinden anlıyorlarsa oralarına konuşayım yani.

Müjde Ar: "Bravo Aysun"

Bugünki programindan alinti sanirim

lureene 04.04.08 07:05

Aysuna haksızlık etmişiz , o süper eğitimli bir zeytinyağı...
Bunca zamandır televizyona çıkıyorsun, ağzından çıkan lafı tartamayacaksan otur evinde... Öyle demek istememişmiş.. Ben birinci ağızdan duydum bizzat programı izledim yine aynı şeyi anladım.. Çok güzel ve kaliteli laflar etmiş savunma olarak... O yüzden diyorum ya hafife almışız...
Artık o da kaset mi yapar...Dizi mi çeker... Her ne ise iyi reyting alır...

Psikolog_08 04.04.08 08:10

Al***305;nt***305;:

lureene´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 54939)
Aysuna haksızlık etmişiz , o süper eğitimli bir zeytinyağı...
Bunca zamandır televizyona çıkıyorsun, ağzından çıkan lafı tartamayacaksan otur evinde... Öyle demek istememişmiş.. Ben birinci ağızdan duydum bizzat programı izledim yine aynı şeyi anladım.. Çok güzel ve kaliteli laflar etmiş savunma olarak... O yüzden diyorum ya hafife almışız...
Artık o da kaset mi yapar...Dizi mi çeker... Her ne ise iyi reyting alır...

asıl amacı da o zaten :)

SENA 04.04.08 13:20

uff cirpindikca batiyosun yaa :rolleyes:

ihtiras_ 06.04.08 18:42

Ben bu hatunu iyi benzetirim ama "lanet olsun su icimdeki hayvn sevgisine";)

SENA 06.04.08 21:57

Al***305;nt***305;:

ihtiras_´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 55299)

haha :D siddete hayir arkadasim =))
Allah cezalandirmis yeterince sende vurma yazik :D

ayben 06.04.08 22:12

Al***305;nt***305;:

yanlis konussada sonucda biz sadece göruslerini elestiririz , neticede o bir kadin , kesinlikle bu sekilde saka bile olsa ki saka degil bu sekilde konusulmamasi lazim bence :)))

nicolas_anelka 06.04.08 23:36

Al***305;nt***305;:

1 haftalik cezadan sonra ilk mesajinin böyle olmasida ayri bir güzellik tabi ;)

perihan 07.04.08 00:17

Bu kizdanda böyle konusma beklenirdi zaten, onu ciddiye alipta bu kadar tartisilmasi en büyük hata bence.
bunun yapmak istedigi seyde bu degilmi? ekmegine yag sürüyoruz farkindamisiniz acaba.

leonking90 07.04.08 08:05

Al***305;nt***305;:

perihan´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 55376)
Bu kizdanda böyle konusma beklenirdi zaten, onu ciddiye alipta bu kadar tartisilmasi en büyük hata bence.
bunun yapmak istedigi seyde bu degilmi? ekmegine yag sürüyoruz farkindamisiniz acaba.

haklısın belki ama
yanlış ve doğru konuşanı ayırmassak kimse bunun farkına varamaz.
Ben eminim ki a.kayacının o konuşmalarını duymayan veya görmeyen bir çok kişi vardır.
Hem sonuçta burası bir paylaşım sitesi.

SENA 07.04.08 15:14

Al***305;nt***305;:

Al***305;nt***305;:

nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 55365)
1 haftalik cezadan sonra ilk mesajinin böyle olmasida ayri bir güzellik tabi ;)

konu icinde gerginlik yaratmayalim pls:sm8: :D:D

Al***305;nt***305;:

perihan´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 55376)

:sm18: ben simdi burda bu konuyu acarak Aysun Kayacinin ekmegine yag sürdügümü sanmiyorum..
Dolayisi ile neden hata olarak algiladiginizi anlamadim dogrusu:rolleyes:
Bi hata yapiliyorsa oda susup bu zihniyetteki kisilerin hakaretlerini tinlamamaktir!

fatkoc58 07.04.08 16:06

'Ceviz Kabuğu' programına bağlanan manken Aysun Kayacı, sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyleyerek yardım istedi.

Kanaltürk'e telefonla bağlanan ve yardım isteyen Aysun Kayacı, gözyaşları içinde şunları söyledi:

"Lütfen beni ülke düşmanı olarak göstermesinler. Artık hiçbir şey söylemeye cesaretim yok. Bana 'teneke kafalı, edepsiz, mahluk' dediler. Ne cevap vereceğimi bilemiyorum. Çünkü korkuyorum. Konuştukça her şey çok daha kötüye gidiyor. Lütfen, profesörler, hocalar birileri bana yardım etsin. Ben söylemek istediklerimi söylemeyi beceremiyorum."

bişeyleri beceremediğini farketmiş sonunda artık karışmaz heralde bu tarz konulara

SENA 07.04.08 21:09

Al***305;nt***305;:

o cobani buldum:D Adanali Hasan Ali Amcam =))

Adana'nın Kozan ilçesinde bir çoban, manken Aysun Kayacı hakkında, ***8220;Anayasanın eşitlik ilkesini yok sayarak, çobanlık mesleğini aşağıladığı ve hakaret ettiği***8221; iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Kahveli köyünde yaşayan Hasan Ali Bulduklar (56), Kozan Savcılığına, Kayacı hakkında bir televizyon programında yaptığı konuşmayla ilgili suç duyurusu dilekçesi verdi.
Bulduklar, dilekçesinde, ***8220;Evliyim ve 11 çocuğum var. Geçimimi çobanlıkla sağlamaktayım. Ulusal bir haber kanalında Aysun Kayacı, 'Benim oyum, dağdaki çobanla bir olmaz' diyerek, Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı davranmakta, bizleri aşağılamakta ve hakaret etmektedir. Adı geçen kişiden davacıyım***8221; ifadelerine yer verdi.
Bulduklar, askerliğinin bitmesine 3 gün kala 1974 Kıbrıs Barış Harekatı'nın başladığını ve askerliği bittiği halde 59 gün Edirne'de mevzide kaldığını, bu vatanın geleceği için görev yaptığını belirtti.
Vatan topraklarının kolay kazanılmadığını ifade eden Bulduklar, şöyle dedi:
***8220;Bizleri küçük gören, hor gören, çoban diye aşağılayanların ve tüm kamuoyunun şunu bilmesini istiyorum ki ben vatan için verilen tüm görevleri eksiksiz yerine getirdim. Ne demek 'dağdaki çobanla benim oyum bir olamaz'. Çok üzüldüm. Kendisinden şikayetçiyim.***8221;

kaynak hürriyet kelebek

OsManLii 07.04.08 21:18

NeYsE

SAHmerdan 11.04.08 21:01

vay be amada yürek varmis kadinda :-))) cogunun diyemedigini dile getirmis :-))) adamim diyenler dolasiyor pisirik pisirik bir kenarda :-))) örnek alinda acik sözlü olun..

SENA 12.04.08 16:02

Al***305;nt***305;:

SAHmerdan´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 56032)
vay be amada yürek varmis kadinda :-))) cogunun diyemedigini dile getirmis :-))) adamim diyenler dolasiyor pisirik pisirik bir kenarda :-))) örnek alinda acik sözlü olun..

Pardon ama cogunun diyemedigi sey ne ?? anlayamadim tam :S
Dagdaki cobanla esit olmamakmi??
Aman böyle seyler diyip yürekli olacagima
milleti kiskirtmayip susarim pisirik olurom daha iyi =))

Hem buna yürek degil para aski derler bence =)) Zekice yönetiyolar bu aptal sarisini
eee ne demis Nasreddin Hocamiz Parayi veren düdügü caliyor =))
Aysunada parayi veriyolar oda ötüyo düdük :rolleyes:

simarik_kiz 12.04.08 16:57

aptal kari nolcak diyecek söz yok

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:32 .