A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Admin delirtme yolları (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=930)

bodrumshine 13.09.07 23:22

Al***305;nt***305;:

cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 12089)
banada oyle geliyodu ama cok admin tanidim genelde kisa ve oz konusyorlar bilmem neden :S ya cok isleri var ya msninde yada sitede cok kisi ile kosnuyorlar sana az vait harciyo..ama onlarda hali hangi bi uyenin.. derdi ile ugrassinn..ya hadi uye ile ugrasamiyon insan arakdasi ile bile ilgilenir ama yok annacim admin oldum diye burnu buyorlar aman kizmansinlarda cogu modda oye ama ben degilim..:) :):D en cici uye benim:D

kisa ve öz mü? desene benim tam tersim... :p bu arada masallahin var benim hic admin arkadasim olmadi... :D zaten beni pek sevdiklerini sanmiyorum, üye oldugum her yerde bu yukarda yazilanlara gerek yok, eger enejik bir günümde isem onlari delirtmeye tek ben yeterim... :sm52: :sm52: :cool: ama öyle arkadasinla bile ilgilenmek olmaz, bu senin tanidiklarin türlerinin son örnekleri/örnegi olsa gerek.. :D:sm18:

GoqoL 13.09.07 23:27

Ne admin sevmeziz :D Seven varmıdır yada :sm18:

$imdi Adminin ßiri qeLecek cakacak :D muHuha :D eLeştiriye açık oLun :sm32:
:sm4:

cimcime68 13.09.07 23:48

Al***305;nt***305;:

bodrumshine´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 12091)
kisa ve öz mü? desene benim tam tersim... :p bu arada masallahin var benim hic admin arkadasim olmadi... :D zaten beni pek sevdiklerini sanmiyorum, üye oldugum her yerde bu yukarda yazilanlara gerek yok, eger enejik bir günümde isem onlari delirtmeye tek ben yeterim... :sm52: :sm52: :cool: ama öyle arkadasinla bile ilgilenmek olmaz, bu senin tanidiklarin türlerinin son örnekleri/örnegi olsa gerek.. :D:sm18:

admin arkadasim oldu..:s gec orayi ustunde durmiyak ama ben bi siteye girimde kesin fark yarata bilmiyom burda usluyum diyer yerde adminle cok kavga ettimdi :) msnime galiba 4,5 admin var birgun senide alam tanisram kiz aman onemsiler belkide daha falza modda cok :) ya ciden benim iyi arakdaslarim varmisss ama en iyi mod esen msnimdeki mirata adminleri pek iyi anlasamiyom ama modlar iyi :)..
cok havalilar ama ya bu adminler:sm4: saka saka cok ciden cok iyi insanlar bazisi ciden insanlara yardim temek istiyo:)

prensone 22.09.07 23:23

Allahım koptum gulmekten yaa saolasın kardesım hele su en son referans olayıına bıttım ....

bodrumshine 23.09.07 14:19

Al***305;nt***305;:

prensone´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 16687)
Allahım koptum gulmekten yaa saolasın kardesım hele su en son referans olayıına bıttım ....

Aynisi eski Super-Modlar icinde gecerli biraz degil mi... ?... :):)

Bende seni ne delirtirdim ama.... :cool: :sm52: hey gidi eski günler heyyyy.... :sm4:

karakule38 23.09.07 14:32

he he he süperdi yaa eline sağlık :D:D:D:D

siyahincim 23.09.07 14:50

ellerine saglık :) ben delirmiyorum ama

bodrumshine 23.09.07 15:21

Al***305;nt***305;:

siyahincim´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 16981)
ellerine saglık :) ben delirmiyorum ama

desene sende performansim baya düsükmüs... :p

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:45 .