A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Göçmen Kuş Diyologları (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=4054)

ruhsuz 22.05.08 20:34

Göçmen Kuş Diyologları

Abi biz şimdi V şeklinde uçuyoruz ya, bu kanatlarımızın yarattığı hava boşluğu sayesinde daha hızlı gidiyoruz. Bu sinerji
olayı anlıyor musun?
- Ohooo be güzelim. İyice sardın geyiğe ha!! Afrika'ya kadar işimiz var seninle anlaşıldı.

- Ahh ah ne vardı bi leyleğe varacak. Evlendik evleneli kıçımız bi yer görmedi. Bu genç yaşta senin yüzünden göçüp gittim
valla...
- Sus be Neriman!!Bugüne bugün V'nin başı olmuş bi adamın karısısın. Yılda iki kere de dünya seyahatine çıkıyoruz işte daha
ne istiyorsun?'

- Abi şimdi ne yapıcam ben ya? Sıra geldi geçtik öne, olduk V'nin başı. Derslerde uyur musun al işte! Nerede lan bu Afrika
şimdi?

- Çökün çökün ilerde çevirme var.
- Abi anladık reenkarnasyon geçirdin, bir önceki hayatında minibüs şöförüydün de artık leyleksin. Alışsan artık diyorum...

- Ne oldu sana ne oldu böyle? Nerde o eski taş fırın leyleği, bir anda oldun light leyleği...
- Ne mırıldanıp duruyorsun kendi kendine Namık? Ne var karını sırtında taşıyorsan?! Şurada ne kaldı Afrika'ya. Dırdırlanma
oyarım o gözlerini valla.

- W şeklinde uçmakta nereden çıktı lan? Bırakın özentiliği aslınıza dönün.

- Bir İstanbul Masalı'nın bu haftaki bölümünü de seyredip, öyle göçseydik Şekip!
- Saçmalama Nurten. Yaza dönünce tekrarını verirler nasılsa o zaman izlersin.

- Uçakla gitseydik ne olurdu sanki be abi?
- Kanadının körü olurdu. Bu kadar kişiyiz, uçak kaç paraya gelir senin haberin var mı? O zaman tam göçeriz işte...

- Kapayın ulan cep telefonunu... Uçuş süresince yasak kardeşim... Kaç kere söylicez...

- Abi ne olur bir kerede ben öne geçeyim.
- Get len. Geçen sefer bi hata ettik seni öne geçirdik, uyuya kaldın. Senin yüzünden az daha kutuplara gidiyorduk.
En arkaya hadee...

- Biraz alçaktan gidemez miyiz?! Başım dönüyor da...
- Olur, hatta istersen yürüyerek göçelim. Çok bozuldu gençlik çook... Biz böyle miydik be hey gidi hey...

- Ooops leyleği havada gördüm ya, olay bitmiştir, bu sene kesin çok gezicem...
- Bu gerzeği atın dışarı...

- Ulan keşke okuldayken Türkçe derslerine daha çok takılsaydım. V nasıl bi şeydi? Hangi harften sonra geliyordu acaba?

- Abi hiç olmazsa ligin ilk yarısı bitseydi de öyle göçseydik.
- Saçmalamaaaa.. Uçmana bak...
- Bari göçerken Şükrü Saraçoğlu'nun üstünden geçemez miyiz? Kanaryamın Malatya'yla maçı var, skor kaç kaç çok merak ediyorum.

- Aaa bu da nesi? Kuş desem değil, Uçak hiç değil... Süpermen olmasın sakın...
- Yettim arkadaşlar binlerce kilometre uçmaktan yorulmuşsunuzdur siz şimdi. Atlayın bakalım sırtıma...
- Yaşasın... Süper kahramanımız... Göç-meeeeen.

betulkevser 22.05.08 21:03

Aaa bu da nesi? Kuş desem değil, Uçak hiç değil... Süpermen olmasın sakın...
- Yettim arkadaşlar binlerce kilometre uçmaktan yorulmuşsunuzdur siz şimdi. Atlayın bakalım sırtıma...
- Yaşasın... Süper kahramanımız... Göç-meeeeen.

süper paylasım kuziciim :D

deniz_25710 22.05.08 21:32

- Ahh ah ne vardı bi leyleğe varacak. Evlendik evleneli kıçımız bi yer görmedi. Bu genç yaşta senin yüzünden göçüp gittim
valla...
- Sus be Neriman!!Bugüne bugün V'nin başı olmuş bi adamın karısısın. Yılda iki kere de dünya seyahatine çıkıyoruz işte daha
ne istiyorsun?'

hahhayyyyy :D:D çok güldüm ya:D:D

maniacellman 03.06.08 13:36

superler :)

rayiha 04.06.08 12:35

göçmeeen :D :D ::D:D:D:D:D ay süperdi okurken koptum :D sağol

eylul64 04.06.08 13:48

cok tskler eglendim saol emegine saglik devamini bekleriz ins slm:)

soulg 07.06.08 00:28

amin

sevgi_hirsizi_19 01.11.08 19:25

dua ederdim

keskin71 03.12.08 11:40

güzel paylaşım olmuş ellerine sağlık

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:56 .