A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Duyurular-Kampanya-Kutlama (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=17)
-   -   13 Şehit için 13 Dakika !! (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1947)

y|a|L|n|i|z|kurt 16.10.07 17:29

13 Şehit için 13 Dakika !!

13 Şehit için 13 Dakika
17.10.2007 Yani Yarın
Carsamba günü saat 13.00'da başlayacak, saat 13.13'de bitecek;

- Çalışmayacaksın

- Oturmayacaksın

- Konuşmayacaksın (Yüz yüze, arkadan, telefonla konuşmayacaksın)

- Bakmayacaksın hiçbir kimsenin yüzüne, Tv seyretmeyecek, radyo dinlemeyecek, bilgisayara dokunmayacaksın)

- Uyumayacaksın , uzanmayacaksın

- Yemeyeceksin , içmeyeceksin

- Görüneceksin! , evdeysen işteysen kapı önüne çıkacaksın, mümkünse açık havada olacaksın,

- Mümkünse Meydan da değilse olduğun yerde dikilecek ve bileceksin

- Yalnız olmayacaksın , bundan şüphe de duymayacaksın, yarına kadar süre yetmez deme, duyurmaya gayret et yeter

- Ayıracak, koparacak ve feda edeceksin, her biri için bir dakikanı, şehitlerin için karşılıksız neler verebileceğini göstereceksin.

Artık saklamayın; kendiniz, sevginiz, nefretiniz, sabırsızlığınız, iradeniz mi? Neye isterlerse ona yorsunlar. Siz gösterin.

Bu yaziyi okuyup okumamak cvp yazmak yada bi kaç kişiye göndermek, yapip yapmaman, ne kadar umursayacağın tamamen sana kalmış.

Bu bir 'vicdan' meselesi !

Alintidir Arkadaslar Gereken Hassiyeti Gösteregimize yürekten İnaniyorum Saygi Ve SEvgiyle Kalin

cimcime68 16.10.07 17:40

saat 11de durucam ama 13 dk oldugunu nasil anliycamki saatmi kuralim..

simarik_kiz 16.10.07 17:48

Nasil olacak bu anlamadim:S nasil oturmuycam havadami ucayim?? anlamadim memet abi :D

cimcime68 16.10.07 17:48

Al***305;nt***305;:

y|a|L|n|i|z|kurt´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25298)
13 Şehit için 13 Dakika
17.10.2007 Yani Yarın
Salı günü saat 13.00'da başlayacak, saat 13.13'de bitecek;

- Çalışmayacaksın

- Oturmayacaksın

- Konuşmayacaksın (Yüz yüze, arkadan, telefonla konuşmayacaksın)

- Bakmayacaksın hiçbir kimsenin yüzüne, Tv seyretmeyecek, radyo dinlemeyecek, bilgisayara dokunmayacaksın)

- Uyumayacaksın , uzanmayacaksın

- Yemeyeceksin , içmeyeceksin

- Görüneceksin! , evdeysen işteysen kapı önüne çıkacaksın, mümkünse açık havada olacaksın,

- Mümkünse Meydan da değilse olduğun yerde dikilecek ve bileceksin

- Yalnız olmayacaksın , bundan şüphe de duymayacaksın, yarına kadar süre yetmez deme, duyurmaya gayret et yeter

- Ayıracak, koparacak ve feda edeceksin, her biri için bir dakikanı, şehitlerin için karşılıksız neler verebileceğini göstereceksin.

Artık saklamayın; kendiniz, sevginiz, nefretiniz, sabırsızlığınız, iradeniz mi? Neye isterlerse ona yorsunlar. Siz gösterin.

Bu yaziyi okuyup okumamak cvp yazmak yada bi kaç kişiye göndermek, yapip yapmaman, ne kadar umursayacağın tamamen sana kalmış.

Bu bir 'vicdan' meselesi !

Alintidir Arkadaslar Gereken Hassiyeti Gösteregimize yürekten İnaniyorum Saygi Ve SEvgiyle Kalin

bi dakkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yanlizabicimmmmmmmmmm sen uyomusun yaw uyan uyan bugun gunlerden neeeeee bende yarin adam carsamba yazar yaw sali diyosun sali bugun :D:D yani gecmissss neyse irezil olduk caktrmiyak :D bi dusun bugun gunlerden neeeee :D

simarik_kiz 16.10.07 17:50

Al***305;nt***305;:

cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25306)
bi dakkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yanlizabicimmmmmmmmmm sen uyomusun yaw uyan uyan bugun gunlerden neeeeee bende yarin adam carsamba yazar yaw sali diyosun sali bugun :D:D yani gecmissss neyse irezil olduk caktrmiyak :D bi dusun bugun gunlerden neeeee :D

way zeka küpü way :D

cimcime68 16.10.07 17:52

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25307)
way zeka küpü way :D

oyleyimdir askim:)

miti38 16.10.07 18:09

arkadaslar belkide yanlış anlaşımla olmuştur.
belkide benim kardeşim 23,10,2007 salı gününü belirtmek istemiştir.
yargısız infaz yapmayalım.
yalnız olan kardeşim lütfen açıkça tarih belirtelim.

cimcime68 16.10.07 18:40

Al***305;nt***305;:

miti38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25321)
arkadaslar belkide yanlış anlaşımla olmuştur.
belkide benim kardeşim 23,10,2007 salı gününü belirtmek istemiştir.
yargısız infaz yapmayalım.
yalnız olan kardeşim lütfen açıkça tarih belirtelim.

bencede oyledirrr yanliz abi sunu duzeltsene :) fark etmez ila sarat degilki sali olmasi carsamba ederiz..biz farkliyizdir;)

cimcime68 16.10.07 22:44

cnm kardesim bence saygi dusuru yerien onalra duaamizala veyada

http://www.herkonu.eu/showthread.php?p=25388#post25388

buraya bakrsan analrsin oyle kucuk bi yardim ederek bi sms yoluyrak yardim ede bilirz en buyuk yardimda bu olsa gerek biz mehmetcikle beraberiz..

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:08 .