A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Genel Konular (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Senin Bu Gün Bir Derdinmi Var?(herkes bi kez olsun buraya baksin..) (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1567)

cimcime68 30.09.07 01:10

Senin Bu Gün Bir Derdinmi Var?(herkes bi kez olsun buraya baksin..)

evet arakdaslar resimler oyle anlatmiski yazcak tek sey bulamiyom ki ben orda resim felan goremedim goren varmi?Dunyanin ayibini suc dunyaninda degil bizlerin ayibini gordum..bu mubarek gunlerde onlardan dularimizi esirgemilieym ve onara baktikca ne az sukur etigimizi dusunelim..ALLAH yar ver yardimcilari olsun..amin..

nOt:konuyu buraya acmamdaki sebep resim bolumune eklemedim cunku herkes gorsun ibret alsin diye ne duygusuz insalar oldugumuzu anliyalim diye..

simarik_kiz 30.09.07 10:13

Cok aci birsey...Biz bu varligimizla memnun degiliz aceba onlara ne demeli?? Herzaman halimize sükür etmemiz lasim...Biz bolluk icinde boguluyorken ,bulmusken bulaniyorken,onlar yokluk icinde herseyi ariyorlar... Bence az saygili olalim.. az duyarli olalim...Muhtac olan nice fakir fukara yoksul insanlarimiz var :(

Posthumus 30.09.07 14:35

Evet Cok Hassas Bir Konu.. Halimize Cok Sükr Etmeliyiz. Allahima Bin Sükür Istedigimiz Hersey Var Ihtiyac Duydugumuz Hersey Allaha Sükürler Olsun Var. Onlarin Bir Ekmek Bulma Sansi Bile Cok Cok Az. Onun Icin Halimize Sükr Etmeliyiz Hergün. Kendimizi Onlarin Yerine Koyupta Dusunelim Birde. Ozaman Belki Daha Iyi Anlariz..

nezz 30.09.07 14:50

cimcime yine herzmanki gibi cok dusuncelısın canım ya emegıne saglık sen super bır paylasım yapmıssın :)

cimcime68 30.09.07 22:56

acikcasi bu konu beni baya etkiledi :( dunya kadar car capit ayakabi ayakabiya uygun canta :( ona uysun buna uysun daha yetmedi benim biseyim yok diye ilenmek okdar uzuluyomki ne bencil dunya islerine aldanip gidiyoz:( elimizden bisey gelmez demeyin dua edin onlar icin..:(

Loveboy 01.10.07 12:46

gerçekten çok anlamlı bi paylaşım.. Daha önce izlemiştim ve durup kendi kendime düşünmüştümm.. Gerçekten halimize binlerce kezz şükretmemiz lazımm. Cimcime paylaşımın için sağol..

cimcime68 01.10.07 15:33

oruc iste bunlari anlamamiza bi vesiledir ama biz yinede analmiyoz aksam ne yesek ne icsek diye dusnuyoz iftar soframiz cesit cesit:( vah bizim halimizeee

hahuer 05.10.07 23:46

Anlayışın ve anlatımın için teşekkürler.
Düşünebilen insan için çok manalı.
''Bugün Allah için ne yaptım'' sorusunu hergün kendimize sorabilsek...
Sağol,varol...

cimcime68 06.10.07 22:34

arakdaslar hic sunalri dusundukmu su harcarken bosa giden su bi saniye bakipta su bulamiyan insanalri biz suzu kalsak ne yapardik bence bosuna akitma suyuu haramdir..yemek yeyipte tamaizda kalinca uff karnim doydu cok yedim :( (ben cok yapiyom)tapakta kalip sonra cope gidiyo ama onu dahai bulamiyan insalari dusunuote dua ettikmi??bazen ooldugu halde eksimiz yoken huzuri alis verislerde bulunca onu bulayan insalri dusnupte HAlimize sukur ettikmi???

vayyyy bize ne nankor kulariz (ben) o yemekleri cope atarken kendimizden hic utanmiyozmu ALLAHIm sukurler olsun bize verdigin nimerlerin kat kat fazlasini ver yoksul savastaki afrikadadi dunydaki muhtac insalar..:(:(:(:(

karakule38 06.10.07 22:46

valla bunları görünce halime binlerce şükür dedim.. keşke elimden bi şi gelsede yardım edebilsem...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:55 .