A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Itiraf (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   sizlere bir sorum var ??? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1145)

nezz 20.09.07 15:54

sizlere bir sorum var ???

kız veye erkek arkadasınız çok seviyorsunuz onsuz yapamıcagınıza inaniyorsunuz size gore çok iyi kalpli tertemiz duygulu herseyiyle tam size uyugun ondan uyugnunu daha önce hiç bulamadınız ılıskınız çok guzel ılerledi tam gaz gidiyosunuz ve tam birlikte bir yasam kurmaya karar verdiniğiniz anda aileniz bunu hos karsılamayıp red etti ... eyvahhh !! peki şimdi ne yapacaksınız ???? seçiminiz kimden yana olur ??:sm18:

opaci 20.09.07 16:02

bu soruyu çok aradınmı?:):)
hiç düşünmedim walla ama sanırım sevdğm olurdu....

nezz 20.09.07 16:13

Al***305;nt***305;:

opaci´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 15418)
bu soruyu çok aradınmı?:):)
hiç düşünmedim walla ama sanırım sevdğm olurdu....

ya ben zor soru sorım dedım kolay soruya hep cevabınız var ama degıl mı ??
ama cvbnı begendım tskler ask adamı :D:D

DeeP_BluE_SeA 20.09.07 16:19

Valla ben istedikten sonra ailem yok olur demiş yok olmaz demiş hiç önemi yok
ama yinede kulak vermek gerekir bazen haklı olabiliyorlar :)

selmacık 20.09.07 16:46

Büyükleri dinlemek lazım ailem hayır derse bende hayırlısı değilmiş derim imtihan dünyasındayız Allah öyle birisiyle karşılaştırsın ki hem ailem istesin hemde ben istiyeyim...sonuçta anne baba bizim kahrımızı çekip büyütüyor onları nasıl arkamıza alabiliriz diye düşünüyorum...Allah kimsenin başına imkansız sevgi vermesin...AMİN...

nezz 20.09.07 18:17

Al***305;nt***305;:

selmacık´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 15447)
Büyükleri dinlemek lazım ailem hayır derse bende hayırlısı değilmiş derim imtihan dünyasındayız Allah öyle birisiyle karşılaştırsın ki hem ailem istesin hemde ben istiyeyim...sonuçta anne baba bizim kahrımızı çekip büyütüyor onları nasıl arkamıza alabiliriz diye düşünüyorum...Allah kimsenin başına imkansız sevgi vermesin...AMİN...

öylede insan kalbıne söz geciremez .:sm8: evet bencede aminnn :)

simarik_kiz 20.09.07 19:29

hmm zor bir karar ama ben sahsen ailemden yanayimdir herdaim ama egerki o kisiyi cok seviyorsam ailemi mutlaka bir sekilde ikna etmeye calisirdim... ama benim böyle sorunum yok allahtan yani ailemle ortak bir kararimiz olur diye düsünüyorum:)

bodrumshine 20.09.07 19:47

Ailenin hangi nedenlerden dolayi bu iliskini istemedigi önemli, eger sorun ekonomikse hicte ask mesk diyip onlara kulak kapama, sorun Ailesini begenmemezlikse yine onlari dinlemeyi dene... baska sorunlarda ise ne kadar hakli yada haksiz olduklari karsi ciktiklari duruma bagli....

askin gözü kördür, simdilik bazi seyleri görmez daha dogrusu göremez yada önemsemezsin... ama ilerde kücük seyler bile insanin gözüne batar, büyür ve cicim aylari bitip askin büyüsü aliskanliga gecince o zaman anyayi konyayi anlarsin tabiri vaizse...

ayrica yasin 18 yaziyor! bu yasta sen ilk önce oku bir meslek edin, ayaklarinin üstünde durmaya calis, gelecegini kur... bu yasta ne evliligi Allah askina? erkek her zaman bulunur, senin icin su an önemli olan evlilik ask mesk degil gelecegin olmali...

bu yaslarda verilen bir evlilik kararinin Aile karsi cikmasada saglikli olabilecegini zaten pek zannetmiyorum

betulkevser 20.09.07 19:54

ailem olurdu heralde ......

maxinale_06 20.09.07 20:00

sevgilim olur:D

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:47 .