A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   SITE HAKKINDA (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Forum Kurallarını Okudunuz mu? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=765)

bodrumshine 10.09.07 02:58

Forum Kurallarını Okudunuz mu?

Üye olurken herkes mutlaka "Forum Kurallarını kabul ediyorum" butonuna basti, yoksa üye olunamaz... :)

Peki gercekten kac kisi Forum Kurallarini okdu?... :rolleyes:

Ben eski sitede 3 yillik üyeligimin sin haftalarinda, oda tesadüfren bir yere yanlislikla basip Kurallar önüme gelince birden okuyuverdim... (Seytan dürttü herhalde:D.. )

Scorpio 10.09.07 03:33

ben okudum tee kaç yıl oldu

turkishdream 11.09.07 12:27

okudum okurum da zaten heryerın kuralı yaklasık olarak aynıdır..

HaLoo 17.09.07 06:12

herkonu kurallarını okudumda..bunca zaman eee yani:)baska bi yere falan uye olurken direk isaretliyom kutucugu okumadan:D

cimcime68 17.09.07 06:24

ay ne yalan soyliycem hic birini okumadim ama bi site icindeki kuralri cok iyi bilirim o yuzden gerek duyamdim..:)ama ciden biliyom en onemlisi geyik yasak ki kimse kurala uymaz..ya yasaklar cignenmek icindir..ama kurlara elimdne geldiigince uyarim cunku hekes ipi kopuk yasarsaa oooooo ipsiz sapisiz dolar burasi kuralara uymak gerek ama kuralr beli edepli adapli ol kimseyi rahatsiz etme heyik etme konuyu uygun bolume ac..vs

cimcime68 17.09.07 06:26

Al***305;nt***305;:

turkishdream´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 10605)
okudum okurum da zaten heryerın kuralı yaklasık olarak aynıdır..

aynen herseyinki aynidri bide sey ya zati kendileri hazzirladigini sanmiyom yani herkonunun adminu oturupta bi kac saat form kurali duzunmemistir duzenleme yapmistir her bolummun her sayfasnin kurali ayndiri..okuyupta uygulmiyan cok acicasi okumadim ama cok ama cok iiyi bilirim..ki uydugumda dusunuyom bazen bi kac yanlis yapsamda ama uydugumu dusunuyom:)

Hasani 17.09.07 06:30

Al***305;nt***305;:

cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 13889)
aynen herseyinki aynidri bide sey ya zati kendileri hazzirladigini sanmiyom yani herkonunun adminu oturupta bi kac saat form kurali duzunmemistir duzenleme yapmistir her bolummun her sayfasnin kurali ayndiri..okuyupta uygulmiyan cok acicasi okumadim ama cok ama cok iiyi bilirim..ki uydugumda dusunuyom bazen bi kac yanlis yapsamda ama uydugumu dusunuyom:)

Nette kurallari herkez birbirinden alir ve sadece kendi boardlarinin ismini yazarlar:sm4:

cimcime68 17.09.07 06:32

Al***305;nt***305;:

Hasani´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 13891)
Nette kurallari herkez birbirinden alir ve sadece kendi boardlarinin ismini yazarlar:sm4:

:sm32: :sm32: ilk hazirliyan kimdiki onu merak ettim..:sm18:

nezz 17.09.07 09:37

Al***305;nt***305;:

cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 13889)

evet ben de aynen cimcime gibi dusnuyorum cunku bende okumadım :D
ama herzman aynı kurallar vardır sanırım ve tahmın edılebılır seylerdır....

GogoL 17.09.07 16:07

Okuyup Ne Yapacam Ne KuraL Nede KraL Tanırım :D:D:D Dermisim :D:D

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:50 .