A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Bilgisayar & Internet (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=21)
-   -   MSN engelliyenleri bulma sacmaligi (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=3369)

SkorP 07.03.08 22:12

MSN engelliyenleri bulma sacmaligi

Son günlerde moda haline gelen Msn de sizi kim engelledi ve buna benzer sitelere arkadaslar lütfen inanmiyalim.
Bunlarin hepsi ya Virüs yaymak amacli yada Msn sifrenizi calmak amacli kurulmus olan sitelerdir.

Lütfen kanmiyalim bu konu altinda böyle siteleri topliyalim artik halkimiz bilinclenmeli ya nedir bu.
Link gören zipliyor siteye görecek kim engellemis vs.
Görüyor sonra anyayi konyayi:):sm18:

Böyle insanlarin sizlerin ve arkadaslarinizin bilgisizliklerinizi kullanmalarina izin vermeyin lütfen.

Kod:

www.kimengelledi.info
www.engelim.info/
www.kimengellemis.com/
www.kimengelledi.com.tr.tc/

sevdam-asi 08.03.08 08:35

hay sagolasin bunlari biliyorum son zamanlar cok geliyor boyle seyler ama bildigim icin hiç girmiyorm bile biri ekliyor msn'e sonrada hic birsey demeden bu site adresi gonderiyo 3 tane msn verdim bunlara yeter bence:) fazlasi zarar

shekerim_52 08.03.08 20:13

msn de ayarlara girip,solda 9. seye basip eklediginiz kisiler yazili,sonra o isimlerin üstüne gidin ve mous da sag a basip görebiliosunuz eger ->sil<- renkliyse, bu kisi sizi engellemis oluo,eger ki renkli diilse demekki engellenmemissiniz.ve kim sizi msn ine ekledigini bakmak istiosaniz, o tabela nin altinda sag tarafta ->göster<-yazio ordan bakabilirsiniz

ben kafadan uydurdum belki sizde baska seyler yaziodur, bende almanca yazdigi icin bilemiom
mesela ->sil<- yerine sizde baska bsy yaziodur, ve ->göster<- yerine baska bsy yaziodur
;) :)

fatkoc58 01.04.08 13:08

sizi engelleyenlerin kimler olduğunu asla göremezsiniz.. ama bazı uyanık web siteleri, sizi engelleyenleri göstereceğini söyleyerek bu tür tuzaklar kuruyorlar .. çok yerinde bir uyarı olmuş dikkatli olmak lazım ..

DeeP_BluE_SeA 01.04.08 15:03

Al***305;nt***305;:

fatkoc58´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 54566)
sizi engelleyenlerin kimler olduğunu asla göremezsiniz.. ama bazı uyanık web siteleri, sizi engelleyenleri göstereceğini söyleyerek bu tür tuzaklar kuruyorlar .. çok yerinde bir uyarı olmuş dikkatli olmak lazım ..

Messenger discovery kullanırsanız silenleri ve engelleyenleri sildiği anda (sadece o an silenleri ve engelleyenleri (daha önceden engellemişlere yapabilecek bişey yok)) görebilirsiniz ama bunun kime ne faydası olur orassını bilemem :p :p

fatkoc58 01.04.08 15:11

silenleri discovery olmadan da görebilirsin ama engelleyenleri discovery de göstermiyor ...

cilgin24 01.04.08 15:29

Arkadaşlar en kolayı msn plus kullanın kişi listesi temizleyici var ona tıklayın kim silmiş görürsünüz

SoCieTY_BoY 01.04.08 15:33

Al***305;nt***305;:

cilgin24´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 54588)
Arkadaşlar en kolayı msn plus kullanın kişi listesi temizleyici var ona tıklayın kim silmiş görürsünüz

burada silme söz konusu degil engelleme : )))

SoCieTY_BoY 01.04.08 15:37

bende bilmiyom neden böyle seye inaniyolar linkler. tabiki bunun cok yöntemleri var ama böyle linkle olacak sey degil bilgisayarda mükemmel olacaksin ; ))) kafanizi yorman böyle basit linklerle : D

ben elimden geldigince uyariyom böyle linklere kananlari : )

Nazire26 27.05.08 20:49

BEnde onceden dmsn diye bir msn cesiti vardi. Ve o programda beni engelleyen (silmek degil) kisileri gorebiliyordum ve hepsi dogru cikti. Ama sonra o msni bulamadim hic bir yerde :(

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:13 .