A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=11)
-   -   AnneBabanız birbirini severekmi evlendiler görücü usulümü? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=767)

bodrumshine 10.09.07 02:05

AnneBabanız birbirini severekmi evlendiler görücü usulümü?

Benim Annem ve Babam görücü usülü evlenmisler... daha dogrusu Babam sevmis Anneannem uygun görmüs Annemde kendisi icin öngörülene uymak zorunda kalmis... :(:(

ya sizin?

Scorpio 10.09.07 02:23

benim annem köyün en fakir kızymış babamda köyün ağasının oğlu sonra zorla evlenmek zorund akalmış anemde :D erler flim sunar hülya koçyiğit :D

leonking90 06.05.08 07:58

Al***305;nt***305;:

bodrumshine´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 9651)
Benim Annem ve Babam görücü usülü evlenmisler... daha dogrusu Babam sevmis Anneannem uygun görmüs Annemde kendisi icin öngörülene uymak zorunda kalmis... :(:(

ya sizin?

bizimkiler birbirlerini görmemişler bile akrabalar vasıtasıyla birbirlerinin fotoğraflarını görmüşler.:(

yildos 06.05.08 19:50

benim de babam sevmis , annem de istemis büyükler uygun görmüs ve evlenmisler

dadash 07.05.08 14:19

görücü üsülü tabiki ozaman lar simdiki gibi görüp begenmek mi varmis ama öyle evlenen ler daha mutlu tabi hepsidegil ama evlilik leri daha uzun sürüyo

lureene 08.05.08 07:35

dedelerim tanışmışlar önce, sonra ailecek tanışmışlar, sonra evlendirelim bizim çocukları demişler, öyle olmuş.. görücü usulü sayılır mı bilemiyorum ama işin iyi tarafı, ailelerin birbirini tanıması, bir evlilik hasıl olmadan önce de bir ortamda bulunmuş olmasıydı...

Gamzeli38 08.05.08 08:51

benim annemle babam birbirlerini severek evlenmi$ler büTün köy biliyormu$,evler kar$i kar$iyaymi$, annem cesmeye su doldurmaya gidince babamda ferdi tayfurdan "susadim ce$meye" $arkisini acarmis:D :D

deniz_25710 08.05.08 09:12

babamın teyzesinin eşi ile dedem arkadaşmış, bir gün oturmaya gittiklerinde eniştesi çakmagını dedemlerde unutmuş... çakmamk deyip geçmeyin çok kıymet verirmiş babamn eniştesi.. dedemlere almaya gittiginde amcam da varmş amcam annemi görmüş ve çok begenmiş eve gelince babaanneme söylemiş onlarda gitmiş bakmşşş ..eee annem begenilmeyecek kadın m:sm22: :D:D sonras malum annemle babamda birbirini begenmiş sonrası dügün bayram:D:D:sm16: :sm16: :sm16:

SENA 08.05.08 22:35

Görücü usülü evlenmisler..
Hatta evlendikleri gün ilk defa görmüsler birbirlerini=))
Ve o an dint dint dint dininiiiii mega askkkk dint dint dint dinini deliiiii askkkk :D

O zamanlar öyleymis tabiki..Herkese annem ve babam kadar sansli olamamis maalesef..
Ama su bi gercek Görücü usülü kurulan evlilikler günümüzün evliliklerine nazaran daha bi dayanikli nedense:rolleyes:

ayben 08.05.08 22:39

Al***305;nt***305;:

SENA´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 58913)
Görücü usülü evlenmisler..
Hatta evlendikleri gün ilk defa görmüsler birbirlerini=))
Ve o an dint dint dint dininiiiii mega askkkk dint dint dint dinini deliiiii askkkk :D

O zamanlar öyleymis tabiki..Herkese annem ve babam kadar sansli olamamis maalesef..
Ama su bi gercek Görücü usülü kurulan evlilikler günümüzün evliliklerine nazaran daha bi dayanikli nedense:rolleyes:

:eek: :eek: ayni olmus :D nedense

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:30 .