A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Itiraf (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   aldatmanın bir gerekçesi olabilir mi sizce kabul eder misiniz aldatılmayı? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=2277)

emel_86 08.11.08 20:21

Al***305;nt***305;:

leksengoz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 73443)
aldatan erkek yoktur. altadan yada aldattıran kadın vardır.

nasıl bi mantık bu kendinizden bu kadar eminseniz eşinize veya kız arkadaşınıza ilişkiyi bitirmak istediginizide açıkca söyleyin allatmaya gerek olmaz bunu sölicek cesaretiniz veya yüreginiz yok ama aldatmaya yüreginiz yetiyo bu nasıl iş ben çözemedim

leonking90 11.11.08 11:22

Al***305;nt***305;:

emel_86´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 73538)
nasıl bi mantık bu kendinizden bu kadar eminseniz eşinize veya kız arkadaşınıza ilişkiyi bitirmak istediginizide açıkca söyleyin allatmaya gerek olmaz bunu sölicek cesaretiniz veya yüreginiz yok ama aldatmaya yüreginiz yetiyo bu nasıl iş ben çözemedim

katılıyorum emel sana.
aldatmanın bir gerekçesi olamaz.bir erkek veya bir kadın farketmez,aldatıyorsa eşi veya sevgilisi her kimse herşey tamamen bitmiş ipler kopmuştur. ve bunuda açık yüreklilikle söylemelidir. Söylemiyor ama aldatıyorsa o kişinin karakteride adıda bellidir.

erhanby 11.11.08 13:32

sss

Aldatmak bence hiç affedilecek birşey değil...affedendede her zaman bir burukluk kalır.

Şunu söyleyeyim ben şu ana kadar hiç kimseyi aldatmadım..umarım bende aynı muameleyi görmüşümdür..

Aldatmak yerine ayrılmak bence daha mantıklı....

masal_1 11.11.08 18:00

ALLAH aşkına aldatmanın nasıl bir gerekçesi olabilir ki?.. "sıkıldım senden, başka maceralara atılmak istedim..." bunun gibi bi gerekçe mi zira aldatmanın bu saçma sapan gerekçelerden başka bi nedeni olamaz.İnsanın önce kendine saygısı olmalı birini aldatıp kendine saygızılık edebiliyorsa(.... .......) Rabbim böylesi insanlardan beri eylesin cümlemizii ..........

leonking90 12.11.08 12:02

Al***305;nt***305;:

masal_1´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 73621)
ALLAH aşkına aldatmanın nasıl bir gerekçesi olabilir ki?.. "sıkıldım senden, başka maceralara atılmak istedim..." bunun gibi bi gerekçe mi zira aldatmanın bu saçma sapan gerekçelerden başka bi nedeni olamaz.İnsanın önce kendine saygısı olmalı birini aldatıp kendine saygızılık edebiliyorsa(.... .......) Rabbim böylesi insanlardan beri eylesin cümlemizii ..........

evet. karekter bozukluğu denilen olay işte burda kendini ortaya çıkarıyor. iradesi sağlam karakterli bir insanın yapacağı iş değildir aldatmak...

deniz_25710 12.11.08 13:33

Al***305;nt***305;:

leonking90´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 73633)
evet. karekter bozukluğu denilen olay işte burda kendini ortaya çıkarıyor. iradesi sağlam karakterli bir insanın yapacağı iş değildir aldatmak...

çok dogru demişsin... karektersiz insanın işidir aldatmak...

berdus31 12.11.08 13:47

aldatmak bence sadece kendini aldatmaktir önce bu benim basima gelirse diye düsünmek gerekir sen kabullenemiyorsan aldatilmayi sende aldatmamalisin

zehir_gibi 12.11.08 14:58

bunun ne gibi bir sebebi olabilirki
artik istemiyorsan,sevmiyorsan iliskini sonlandir ondan sonra ne yaparsan yap

3838 12.11.08 16:26

ya$amadan cevap vermek cok zor simdi cogumuz diyoruz asla aldatmanin hic bir gerekcesi olamaz diye ama ya$amadan bilemeyiz, sanaderimki kimse kendisini aldatigini bile bile bir ili$ki ya$amaz

bualay 12.11.08 23:28

Bence ALDATMAK ,kendi basina hos olmayan bir kelime,
Arkasindan giden ise tam bir APTAL!!!!!!
Cezasi ise YALNIZLIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:17 .