A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Genel Konular (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ayrılık erkeği fena vuruyormuş...? da haberimiz yokmuş kizlar:) (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1668)

nicolas_anelka 03.01.08 20:05

Al***305;nt***305;:

manayak´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 43596)
VALLAHA COK HAKLISIN ERKEGE BİR AYRILIK BİRDEEEE SEVİP TE SEVİLMEMEK KOYAR KIZLARIN İSTEDİGİ SEVGİ DEİL SADECE TİP DIS GUZLLİKKK KIZLAR NE DERSE DESİN BEEE AMAN KIZLARA ERKEK DEİNCE PLAYBOY GİBİ ADAM ARIYORLAR AMA ONLARA SORMAK LAZIM AYNAYA BAKTINMI SEN HİÇÇÇÇ

büyük harf kullanmak yasak arkadasim..bunu bu sitede djlik yapan biri olarak bilmen gerekir artik ;)

simarik_kiz 03.01.08 20:32

erkekin iyisi 6 ay bilemedin 9 ay yasar :D:D:D:D:D:D

baLLgozLu 03.01.08 20:40

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 43668)
erkekin iyisi 6 ay bilemedin 9 ay yasar :D:D:D:D:D:D

kadınların yüzündende o kadar yaşar eldurusunuz adamı siz canlı canlı.ama beni değil :sm4: :sm4:

simarik_kiz 03.01.08 20:42

Al***305;nt***305;:

baLLgozLu´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 43672)
kadınların yüzündende o kadar yaşar eldurusunuz adamı siz canlı canlı.ama beni değil :sm4: :sm4:

yapma yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pissssssss :p sus sus bana cvp verme :sm4:

baLLgozLu 03.01.08 20:52

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 43673)
yapma yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pissssssss :p sus sus bana cvp verme :sm4:

hahha şımarıksss doğruda sizin yüzünüzden hep.....piss sensin ayrıca...:sm4:

siyahincim 04.01.08 15:09

erkek kız cinsiyet ayrımına hiç bir zaman taraftar degilimdir.. acının cinsiyeti yoktur.. kişilik meselesi ..

eger bir insan karşısındakine ilişkisine deger veriyorsa kaybettiginde üzülmesi normaldir.. zaten üzülmüyrsa hayatında bir fark oluşmuşuyorsa zaten hiç önemsememiştirki ..

sadece aşk degilki normal hayattada bu geçerlidir.. siz deger verdiginiz sevdginiz dostlarınızdan ayrılıklen yada kaybedince üzülmezmisiniz..
bir eşya bir hatıra degerli olan sizi mutlu eden herhangi bişey içinde geçerli

oyüzden derimki bu kişilik duygu meselesidir..erkek kız .. insan deger verdigini kaybedince üzülür..

GoNuL_Prensi 19.01.08 09:17

Kız milleti işte yorum yapma ya gerek yok derim :rolleyes: :sm4:

shekerim_52 19.01.08 12:06

3- Kadınlar bir süre sonra 'başka biri' için kolları sıvıyor!
Artık yas dönemi bitmiş, çekilmesi gereken ayrılık acısı miyadını doldurmuştur... Kadın, bir süre onun geri dönmesini bekler. Eğer dönmezse, artık yeni bir hayata başlamanın vakti gelmiş demektir... Çünkü sevilmek ve istenmek, kalplerini onarmaya yetiyor da artıyor bile...

bence ekeklerde hemen baska birini ario baktilarki kizdan hayir yok hemen baskasinin pesinden kosuolar...eee ne de olsa erkek bos durmaya gelmez

deniz_25710 19.01.08 12:12

erkek yada kız ile alakalı olduguna inanmıyorum eger gerçekten sevgi aşk ve tutku varsa her ikisini de vurur yasını her ikisinde de tutturur aynı üzüntüyü yaşatır
.. bunun cinsiyeti yoktur..
eger yenisi bulunmak için hemen adım atılmışsa zaten aşk denen şey yaşanmamıştır sadece birileri tafıldan ilgi görme istegi vardır biri gidince başkası olur zihniyeti..

dilaraa 19.01.08 18:41

erkekleride vurur ayrılık kızalrıda acı yürekte yaşanır bu yüzden kıa rekek farketmez bence aşkın erkeği kızı olmaz ama erkekler genede biraz daha umursamazdır bence her konuda oldukları gibi bu ayrılık konusunda da

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:50 .