A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Duyurular-Kampanya-Kutlama (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Terörle Mücadele Kampanyasi..(A Millilerin baslatigi Haber Turkun destekledigi kampan (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1937)

cimcime68 15.10.07 14:21

Terörle Mücadele Kampanyasi..(A Millilerin baslatigi Haber Turkun destekledigi kampan

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?
"Ben de varım" deyin..

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

MİLLİ TAKIM, MİLLİ KAHRAMANLARIN YAYINDA...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

TÜRKİYE'NİN MİLLİ TAKIMI, VATAN İÇİN HAYATINI ORTAYA KOYAN KAHRAMANLAR İÇİN, TÜRKİYE'Yİ TARİHİ BİR GÖREVE ÇAĞIRIYOR...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİĞE SİZ DE KATILIN...

BAĞIŞ İÇİN:

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

BANKA İLE BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARALARI:

ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL ŞUBESİ

YTL Hesabı 343434 - 5001

DOLAR Hesabı 343434 - 5002

EURO Hesabı 343434 - 5003

İŞ BANKASI - BEYOĞLU ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 1011 )

YTL Hesabı 171 65 83

Euro Hesabı 332 11 70

GARANTİ BANKASI - YENİBOSNA ÇARŞI ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 531 )

YTL Hesabı 668 97 98

YAPI KREDİ BANKASI - MERKEZ ŞUBE

YTL Hesabı 2013 2013

FİNANSBANK ***8211; GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ

YTL Hesabı 165 806 86

EURO Hesabı 165 806 88

TELEFON :

0 212 599 82 86

destek@haberturk.com

bazilari buyuk oldugu icin ozur dilerim ama bu buyuk bi kampanya sesimizi duyurmamiz gerek arakdaslar cok sey degil bi sms yada bi kac lira para bizim hayatimizi sondurmez o ulke icin mademki can bas dedik hadi gosterin biz ingilterde arakdaslar olarak buyuk bi kampanya baslatikkk yani buyuklerimizin ilderliginde cok buyuk olmasada herkes elinden geldikce yardim etcek ceverisi genis olanlar sizde yapa bilirsiniz ailenize arakdaslariniza esinize dostunuza bu kampaya destek vermesini anlatin cunku o ulkede bi savas olsa zati bizim neyiyazilarin miz var neyimiz yok onlarin olcak hadi simdi birlik beraberlik zamani ulkemiz icin mehmetcigimiz icin sehitlerimiz icin TUKIYE ULKEM DEMEK kolay simdi beraberlik zamani ben yurekten kutluyom bu programi izldigimde gurulandim iste benim ULKEM boyledir beraberdir biz birbirmize icten ice vursakta biz disa karsi kiltleniriz bizi kimse yikmaz o piclermi yikacak onlarin kokunu kazilayilim Turkiyedeki kardesilerim lutfen bi sms cok degil kucuk bi sms keske burda sms yolansaaa oyle degmez insanlara sms atiyozki bu hayirli is lutfen ASKERIMIZININ yaninda olalim onlar bizim icin gece gunduz kis sicak demeden bekliyo ailelerini evltlarini geride birakip bizim icin ulkemiz icin ulkesini korkuyorlar lutfennnn madi durumu iyi olanlar sizden ben ilk katilimi masimimin birini verek katiliyorum canimda feda olsun ulkeme...sizlerdende bekliyorum...buraya yazmazini katiliyom demenizi degil bi sms atmanizi bi bankaya gitiginizde kucukte olsa yardim etmenizi..lutfen..

cimcime68 15.10.07 14:23

haberin devamni elimden geldikce sizinle paylasicammm

TÜRKİYE MEHMETÇİĞİNİ YALNIZ BIRAKMADI
26 MİLYON YTL***8217;Yİ AŞTIK

15.10.2007 15:10
Büyük milli seferberlik başladı. Türk halkı üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için elinden gelen tüm gayreti gösteriyor.

sizde bakmak isterseniz linkler asagida tiklayin kendiniz gorun..

http://www.haberturk.com/haber.asp?i...&dt=2007/10/15

www.haberturk.com

dost 15.10.07 14:24

Cımcıme arkadasım forumda buyuk harfle yazılmıyo..Lütfen duzeltırmısınız..Tesekkurler..

murat_n 15.10.07 14:25

süper bişey evet desteğimizi gösterelim. şimdi icraat zamanı

cimcime68 15.10.07 14:28

kampanya destek veren kisiler..

Kampanya fikrini duyunca çok heyecanlandım
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek kampnayasının başlangıç serüvenin anlattı

"Öncelikle bu güne kadar kaybettiğimiz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu konu Fatih Terim tarafından bana açıldığında çok heyecanlandım ve her türlü desteği vereceğimi söyledim. Daha sonra konuyu TFF Başkanı Haluk Ulusoy'a aktardım. O da çok olumlu yaklaştı ve kampanya başladık. Bizde TFF adına Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek kampanyasına 1 milyon YTL bağışta bulunduğumuzu dün gece açıklamıştık."

__________________________________________________ ____________________________________-

TÜRK MEDYASININ MİLLİ DAYANIŞMASI
Televizyon Yayıncıları Derneği destek vermeye çağırdı...

HABERTÜRK canlı yayınına katılan Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanı Nuri Çolakoğlu şunları söyledi:

"Biz bu güne kadar Televizyon Yayıncıları Derneği olarak hep bu tür sosyal sorumluluk kampanyalarında yer alıp buna destek vermeye çalıştık. Birçok konuda böyle çalışmamız var. Ama bu daha anlamlı bir kampanya. Şimdi büyük bir hızla Habertürk'ün hazırladığı kampanyanın tanıtımlarını bütün kanallara ulaştırıyoruz. Biliyorsunuz TV yayıncıları Derneği TRT de dahil olmak üzere Türkiye'nin tüm önde gelen televizyonlarını bir araya getiren bir kuruluş. Biz bu haliyle bunu derhal devreye sokup önümüzdeki üç dört gün içerisinde bu kampayanın iyice kökleşmesini, benimsenmesini ve bu kampanyaya olabilecek katkıların olabilecek en yüksek seviye ulaştırılmasına çalışacağız.

Toplumun duyarlı olduğu bir noktayı duyarlı olduğunuz zamanda gündeme getirdiğiniz zaman büyük destek görürsünüz. Biz bunun bir örneğini 1999 depreminde gördük. Bu daha da duyarlı olan bir konu, daha da heyecan verici bir kampanya. Buna sanıyorum diğer televizyonların da katılmasıyla birlikte Türkiye'yi 20 senedir rahatsız eden bu konuyu şehit ailelerin ortada kalmamaları adına doğru bir şekilde çözüme ulaştıracağımızı umuyorum. "

burdanda vidyoyu izliye bilirsiniz..

http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

benimde bildigim cok unlu isimler bu kampanya destek verdi futbolcularimiz basta olmak uzere unlu is adami tum unlu insanlar destek veriyo...

cimcime68 15.10.07 14:43

Al***305;nt***305;:

dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 24984)
Cımcıme arkadasım forumda buyuk harfle yazılmıyo..Lütfen duzeltırmısınız..Tesekkurler..

ben zati kendi yazilarimi kucuk harfle yazdim ama haberturkten aldigim buyuk yazili alta nedeni yaziyo..lutfen anlayisli olurmusunuz..ama yok ilaki kucuk diyosaniz aksam duzeltirim..ben sadce hata yapmak istemiyom yazi yazarken bide sesimiz daha iyi duyulsun diye buyuk harf kulanmakta sakinca gormedim form kuralarinda okudum yasakmis cunku bagirmak anlamian geliyomus evet bagirdim sesim ciksa yine bagirim ULKEM icin..dost kardesim anlamisindur umarim beni..ama yok olmadi diyosan siz bilirsiniz isterseniz konuyu kapatin..

cimcime68 15.10.07 15:10

Fenerbahceye tesekurler..

FENERBAHÇE'DEN 1 MİLYON DOLAR
Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Habertürk'te açıkladı

Milli Takım ve Habertürk öncülüğünde başlatılan kampanyaya Fenerbahçe Spor Kulübü 1 milyon dolar bağışladı.

cimcime68 15.10.07 15:12

Bağışlar nasıl değerlendirecek?

Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Melih Tunca: "Bir yıllık gelir bir günde sağlandı"

"Kampanyayı organize eden HABERTÜRK'e ve Milli Takımımıza teşekkür ediyorum, Kampanyaya katılan tüm vatandaşlarımıza da
Mehmetçik Vakfı olarak teşekkür ediyoruz. Mehmetçik 25 yılını dolduran bir vakıf. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde vatan hizmeti
yaparken şehit olan askerlerimizin yakınlarına, gazi olan askerlerimize destek amacıyla bu vakıf faaliyet göstermektedir.

Vakıf bağışçılarımızın bağışlarını bu evlatlarımıza ileten bir görev ediniyor. Er, onbaşı, çavuş olarak askerliğini yapan askerlerimizin şehit olması ya da gazi olması durumunda vakıf olarak yardım sağlayabiliyoruz. Ömür boyu maddi yardım, gazilerin çocuklarına üniversitede dahil eğitim
yardımı gibi destekleri sağlayan bir vakıf. Devlet desteği yok. Mehmetçik Vakfı milletimizin destekleriyle ayakta kalan bir vakıftır. Bu noktada bağışların önemi
çok büyük.

Bir yıllık gelir bir günde sağlandı

Bu kampanya ile vatan evlatlarının unutulmadığı mesajı veriliyor. Kampanyada toplanan paralar evlatlarımızın yakınlarına ulaştırılacaktır. Şuana kadar toplanan bağışların miktarı bizim bir yılda topladığımız bağış miktarından daha fazla.

Şehit asker için 10 bin YTL

Türk silahlı kuvvetlerimiz şehadet durumlarında hemen konuya müdahale ediyor. Bir şehadet söz konusu olduğunda 10 bin YTL ödeme yapıyoruz Mehmetçik Vakfı olarak. Gazilerimize uzuv kayıplarına göre
ödemeler yapılıyor.

nezz 15.10.07 16:07

ya bole bır konuda buyuk kucuk ne farkeder ya...
Hem buyuk harfi hepımızın dıkkatını cekmek ıcın kullanmıs cimcime arkadasımız cok da ıyı yapmıs dost bu konuda anlayıslı ol lutfen rıca ederız saygısızlık degıl kural dısı degıl ya sadece dıkkat toplamak ...

cimcime68 16.10.07 01:03

genis biligi icin tiklayiniz..

buyuk genis bilgi burda arakdaslar...

http://www.haberturk.com/kategori.asp?id=500

'Türkiye'de müthiş bir duygu seli oluştu'
Köksal Toptan, Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası için duygularını anlattı.

Böylesine anlamlı bir girişimi başlatan herkese şükranlarımı iletiyorum.

Önemli olan para değil burada ama sayın Fatih Terim ile Melih Meriç'in önderliğindeki HABERTÜRK inanılmaz heyecan yarattı Türkiye'de.

Müthiş bir duygu seli var Türkiye'de. Çok tebrik ediyorum. Toplanan paranın azımsanmayacak bir duruma geleceğini görüyorum. Türk milleti her zaman her şeyi yapabileceğini ortaya koymuş oldu. İnşallah Çarşamba günü milli takımı
desteklemeye gideceğim. İnşallah yarın bir miktar katkıyı Mehmetçik Vakfı'na ileteceğim.

Onemli olan para degillllllll cok dogru soyemissss..

cimcime68 16.10.07 01:05

Büyük Bir ülkeyiz Gücümüzün Farkinda Olalim

Org. Yaşar Büyükanıt kampanyanın ikinci gününde de bağışta bulunan vatandaşlarımıza teşekkür etti

16.10.2007 00:09
"Kampanyanın sonuçlarını çok yakından takip ediyorum. Türk halkının kampanyaya desteği olağanüstüdür. Türk halkının Kurtuluş Savaşı'nda gösterdiği mücadele bilinmektedir. Bu ordu milletimin ordusudur, bu asker milletimin Mehmetçiğidir. Dökülen her kan bu vatan içindir.

Üzerinde yaşadığımız bir toprak parçası değil vatandır. Bu vatan üzerinde yaşayanlar ise millettir. Türk Silahlı Kuvvetleri bu vatan için vardır bunun altını çizmek istiyorum.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

Şehitlerimiz için bizlere iki görev düşmektedir. Birincisi onların bize bıraktığı görevi devam ettirmek, ikincisi gazilerimize ve şehit yakınlarımıza sahip çıkmaktır. Bizim şuan da yaptığımız ikinci görevimizdir. Bu kampanya birşey göstermiştir. Milletimiz yüce halkımız çok daha fazla şey yapmak istemektedir. Eminim bu kampanya amacına ulaşacaktır. Bundan hiç şüphem yok. Bu kampanyayı başlatan başta HABERTÜRK kanalı ve yine başta kampanyayı destekleyen Milli Takım sorumlusu Fatih Terim'e ve futbolcularımıza, bu kampanyaya katkı sağlayan tüm vatandaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

Zaman zaman kendimizi güçsüz görme gibi bir hastalığımız var. Türkiye çok güçlü bir ül****r. Hiçbir güç ülkemizi bölemez. Gücümüzün farkında olalım, büyük bir millet, büyük bir devlet olduğumuzu bilelim ve ona göre davranalım.

Yıllarca önce "ordu,millet el ele" kampanyasıyla dünyanın en büyük rehabilitasyon merkezi yapılmıştır. Bu sağlanan destek hem gazilerimiz için hem de şehit aileleri için en iyi şekilde değerlendirilecektir"

cimcime68 16.10.07 14:15

siz hala duruyomusunuzzzz turkiye destek veriyoo

AKP MİLLETVEKİLİ MAAŞINI BAĞIŞLADI
AKP Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül kampanyaya destek verdi

Akgül 8200 YTL olan milletvekili maaşını Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası'na bağışladı.

cimcime68 16.10.07 14:20

gazeleteler kampanyaya mahseten destek verdi!!!

Gazeteler kampanyaya manşetten destek verdi
Türk medyasının milli dayanışması

Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası bugün Vatan ve Posta gazetesinin manşetinde.

cimcime68 16.10.07 22:42

MİLLİ SEFERBERLİK: 49.687.499 YTL
TÜRKİYE MEHMETÇİK İÇİN YENİ BİR REKORA KOŞUYOR

16.10.2007 23:23
Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası'na vatandaşlarımızın katkıları rekor seviyeye ulaştı

{daha biz baslamadik ama benim tahminim ingilterdende +200kisi destek vercek siz de cevrenizde baslata bilrisiniz..}

simarik_kiz 16.10.07 22:47

kuzencim emegine saglik cnm bende destekliyorumm haklisin

cimcime68 16.10.07 22:49

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25392)
kuzencim emegine saglik cnm bende destekliyorumm haklisin

cnmsinnnn...

nezz 17.10.07 08:17

Sen harıkasın ya bak bunları okumak bızı cok mutlu ettı bılıyomusun emegıne saglık canım benım ya ....

cimcime68 17.10.07 13:58

Al***305;nt***305;:

nezz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25436)
Sen harıkasın ya bak bunları okumak bızı cok mutlu ettı bılıyomusun emegıne saglık canım benım ya ....

sagol bitanem benim okuyalim diye koyom cunku paramizi dogru yere veriyoz hayrimizi dogru yere yapiyoz madem ulekemiz ulkemiz diyoz ama hicte goremiyom ben sizden baksa destek olan:( cunku bu oyle boyle bi kampanya degil uelkemiz icin sehit olunce ah vah cekmek cok kolay is boyle seye gelince geri adimi atiyoz ne yada bana oyle geliyo her ne ise ALLAH verendede vermiyendende razi olsun..sagol nezzim benim..

cimcime68 17.10.07 14:06

helal olsun..

"BİZ DE VARIZ"
Kurtlar Vadisi Terör oyuncularından kampanyaya destek.
Kurtlar Vadisi ekibi canlı yayına konuk oldu.

KURTLAR VADİSİ TERÖR OYUNCULARININ AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nazife Ana (Serpil Tamur): Bu olaya önce bir anne olarak bakmak istiyorum. Çocukların şehit düştüğünü gördüğümde inanın çok kötü oluyorum. Onlar bizim evlatlarımız, onları birbirinden ayıramayayız. Gerçekten elimizden gelen
desteği vermemiz gerektiğine inanıyoruz. Gençlere ben de güveniyorum. Gençler yarınlara sağlam götürecek bizi inanıyorum. Her türlü görevi

Ömer Baba (Emin Olcay): Kalanlara başsağlığı diliyorum. bu topraklar nasipleneneler bu ülkeyi hiçbir zaman unutmazlar. SBiz çok sabırlıyız, biz hoşgörülüyüz. Ama bizim de sabrımızın taşacağı yer vardır.Şehitler bir gider bin gelir. Toplum nasıl duyarlı olduğunu gösterecektir ben buna inanıyorum. Bu günler mutlaka ki düzelecektik. Bu millemizi muhakkak ki bu süreçleri atlatacaktır. Çok zor günler geçiren bir ülkeyiz. Ben bu topluma çok güveniyorum. Gençlerimize çok güveniyorum. İnşallah çok rahatlıkla atlatacağız. Gerçekten sevgiye ihtiyacımız var. Buna vesile oldunuz çok teşekkür ediyoruz. Sizin yanınızda olmaya hazırız.

EMİN OLCAY'IN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Necati Şaşmaz: HABERTÜRK'ü kutluyorum. Bu gerçekten çok önemli bir konu. Milletimiz önemsediğini gösteriyoruz. Farkına vardırdığı için Habertürk'e teşekkür ediyoruz. Kurtlar Vadisi terörde bu konulara değerlendirmeyi düşünmüştük. Kurtlar Vadisi terörün ikinci bölümünü kanalımızla konuşup yayınlamak istedik kazancını şehit ailelerinin yakınlarına vermeyi uygun gördük. Çok üzüldük. Ne yapılım derken, dizimizde diyalogta mı geçirsek derken ne anlatalım derken böyle bir fikir gelmiş. Nihayetinde böyle bir karar alındı. Böyle bir şeye katkımız olacağı için çok mutluyum. İnşallah onlar yüzlerinde tebessüm olabilir, bir katkı olabilir düşüncesindeyim.

NECATİ ŞAŞMAZ'IN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Bizim geçmişimizde de çok şehitlerimiz oldu. Belki de sonsuza kadar da olacak. Ama tek önemli şey birliğimiz. Bu bütünlük içerisinde olursak, devamlılığımızda bu birliğimiz sayesinde olacaktır. Dünyanın içerisinde olan bütün Türklerde de bu birliğin var olduğuna inanıyorum. Demek ki biz bir bütünüz, hepberaberiz.Geçmişteki şehitlerimizi unutursak da onları 'öldürmüş' oluruz. Şehitlerimiz açısından bir fark göremiyorum. Biz onları unutmayarak bütünlüğümüzü sağlayabiliriz.

Şehitlerimizi göre göre görevden kaçmayan gençleri annelerimiz, babalarımız yetiştiriyor. Onlara çok teşekkür ediyorum. 'Kurtlar Vadisi Terör' çok önceden yapılmıştı devam ettirmeyeceğiz. Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek belki o bölümlerin içinde bu olaylar yer alacaktır. Güncel konulardan parçalar parçalar olur.

Kampanyaya destek konusunda takdir ve teşekkürler aldık. Kampanyaya yönlendirmelerimiz oldu web sitemiz içerisinde. Mesajlar daha çok şehit ailelerinden geliyor. Çok sevgi dolu, hepimizi kucaklayan mesajlar geliyor.
Biz aslında birşey yapmadık. Elimizden gelen bu keşke bu tarz olaylar olmasa da başka şeyler için kampanyalar yapılsa. Madem bu kampanya var biz de varız"

cimcime68 17.10.07 14:10

cocuklar ama yurekleri buyukkk...

7'DEN 70'E TEK YÜREK
Yaşları küçük, destekleri büyük.. Harçlıklarını Milli Kahramanlarımıza gönderdiler.

geriside var haberin ama burda buyuk yazmak yazakkkkk ya o yuzden koymuyom ama minik kardeslerimizde destek vermis isterseniz vidyoya bakin..

cimcime68 17.10.07 14:13

iste asil destek budur..

"Param yok, organlarımı bağışlıyorum"
Gazilerimize Alanya'dan anlamlı destek..

17.10.2007 09:04
Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyasına Alanya'dan anlamlı bir destek daha geldi. Maddi olanağı olmadan kampanyaya organlarını bağışlayarak katılmak istediğini belirten vatandaş, tüm bilgilerini HABERTÜRK'e ulaştırdı ancak isminin gizli tutulmasını istedi. İşte o mail..

"Alanya'da yaşıyan 37 yasında gözümün birinin görmemesi sebebi ile askerliğimi yapamamış bir kişiyim . Son dönemlerde işlerimin bozukluğu neticesinde cevreme ve kredi kartlarıma bir çok borcum olduğundan herhangi maddi bir bağış yapamamakla birlikte terörle mücadele destek kampanyası cercevesinde mayın patlaması veya çatışma sırasında yaralanan ve vucudunda gerek böbrek gerek karaciğer ihtiyacı olan bir gazimize organ bağışlayarak bizleri ve vatanımızı koruyan bu kardeşlerimize bu şekilde bir destek vermek istiyorum .

Bu aşamada ismimin kulllanılmamasını ÖNEMLE rica eder iyi çalışmalar dilerim."

cimcime68 17.10.07 14:15

100 dogruda gitcez insallah..

60 MİLYON YTL'YE GİDİYOR
TÜRKİYE TEK YÜREK! MİLLİ KAHRAMANLARA DESTEK YAĞIYOR

17.10.2007 13:11
Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası çığ gibi büyüyor. Katılımcı sayısı 450 bine ulaştı. Bağış tutarı 60 milyon YTL'ye gidiyor.

cimcime68 17.10.07 14:22

saniye..

NE MuTLu TURKUM diyene!!!!

Turkluk budur iste...

cimcime68 17.10.07 14:26

AYŞE'DEN 3.70 KURUŞ
Yaşı küçük gönlü büyük... İlköğretim öğrencisi Ayşe topladığı parayı Taki Doğan'a teslim etti

17.10.2007 00:19
Taki Doğan, Ankara bürosuna gelerek gözleri yaşartan bir jest yapan ilköğretim öğrencisi Ayşe'nin kampanyaya bağışını anlattı.

İşte kampanyaya o desteğin hikayesi...

video icin tiklayin..

cimcime68 17.10.07 22:35

evini bagislamis:(

EVİNİ BAĞIŞLADI VİDEO
Emekli Memur Tuncer Öncü***8217;den kampanyaya duygulandıran destek...

17.10.2007 10:17

"Sizlere teşekkür ediyorum bir fikir ateşlediniz milletçe bağış yönünden galeyana geldik. Fatih Terim'e teşekkür ediyorum. Şimdi "Sen ne yapacaksın?" diyeceksiniz. Ben maaşı çok olan bir insan değilim parayla falan bir işim olmayacak. Şu anda oturduğum bir evim var. O da dedemden anneme annem den bana miras kalmış.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Ben hayatım boyunca 20 yaşımdan bu yaşıma kadar 48 kere kan verdim. Organlarımı da bağışladım. Şimdi gerekiyorsa tüm kanımı dahi vereceğim. Mesajlarımdan birisi Yaşar Büyükanıt Paşama... Çok işe yararım spor yapıyorum. Yeniden şöyle bir iki ay kadar askerlik yapmak istiyorum.

Oturduğum evimi ölene kadar kullanmak kaydıyla bu şehit ailelerinin evlatlarının okuması, hayat standartlarına bir katkısı olsun diye bağışlamak istiyorum. Ben aslında Kara Kuvvetlerini Güçlendirme vakfı'na verecektim.

Şimdiki başkanı benim ilk kıtamda komutanımdı ama bu iş şimdi ateşlendi. Ben oturduğum evimi yarın önce tapumla notere giderek, bir de yarın bir kurumdan aklımın başında olduğuna dair bir rapor alarak bağışlayacağım. Çünkü 66 yaşındayım. Şu gabar dağını bir uzaktan görmek istiyorum, uzaktan nasıl oluyormuş bakayım. Hiç olmazsa arkamızdan dua edecek insanlar da olacak. Katılan herkesin yaşı benden küçük de olsa ellerinden öpüyorum. Böyle bir davaya katkı verdikleri için."

cimcime68 17.10.07 23:11

70 milyon ytleye dogru gidiyomus:D insllah daha cokkkkkk olur..

Hasani 17.10.07 23:14

Al***305;nt***305;:

cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25659)
70 milyon ytleye dogru gidiyomus:D insllah daha cokkkkkk olur..

Insallah daha fazlasina ulasir:sm32: :sm32: :sm32:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

cimcime68 17.10.07 23:16

Al***305;nt***305;:

Hasani´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25661)
Insallah daha fazlasina ulasir:sm32: :sm32: :sm32:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

insallah hemserim insallahhh..

nezz 18.10.07 08:29

Unutmayin Yardim Eden Yardim Gorur Her Sey Allah Rizasi Için....

cimcime68 18.10.07 23:29

Al***305;nt***305;:

nezz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25676)
Unutmayin Yardim Eden Yardim Gorur Her Sey Allah Rizasi Için....

haklisin bitanemmmmm...

cimcime68 18.10.07 23:31

atveden destek

ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ
ATV Genel Koordinatörü Ümit Önal kampanyaya yönelik desteklerini anlattı

19.10.2007 00:21
"Sayın Nuri Çolakoğlu'nun çağrısı ile hızlı bir şekilde toplandık. RTÜK Başkanı sayın Zahid Akman'ın mesajlarıyla ATV olarak bu kampanyaya elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Bu kampanyanın geniş halk kitlesine ulaşması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bizim programlarımıza bu kampanya çerçevesinde verilen reklamcılara teşekkür ediyoruz aynı zamanda bu kampanyayı başlatan kuruluşları da tebrik ediyoruz. "

cimcime68 18.10.07 23:35

smsle yardim...

BİR SMS İLE KAMPANYAYA GÜÇ KATABİLİRSİNİZ
DESTEK VERMEK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY... Siz de katılın! ***8216;Ben de varım***8217; deyin...

19.10.2007 00:05
BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİĞE SİZ DE KATILIN...

ARTIK DESTEK VERMEK ÇOK DAHA KOLAY... BAĞIŞ İÇİN:

FATURALI HAT KULLANICILARI

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

KONTÖRLÜ HAT KULLANICILARI

Turkcell ve Avea kontörlü hat kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kontörlü hat kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

cimcime68 18.10.07 23:40

kurtalar vadisinden destek..

SHOW TV'DEN KAMPANYAYA OLAĞANÜSTÜ DESTEK
Show TV, Polat Alemdar'ın rol aldığı kampanyaya destek filmi çekip bu filmi sürekli yayınlayarak vatandaşları kampayaya destek vermeye çağırdı

19.10.2007 00:04
İŞTE SHOW TV'NİN TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANALARIMIZA DESTEK KAMPANYASI İÇİN HAZIRLADIĞI O FİLMLER...

http://91.191.161.197/videolar/video...si=kurtlarfilm

cimcime68 18.10.07 23:48

haber turkten tesekur var..

dun gece haberturke mail atip herkonun linkini verdim burdan duyrdugumuzu elimizden geleni yapcamizi soyledim..

ve bugun bana cvp yazmislar hepimize tesekurlerini sunuyorlar..

From : destek <destek@haberturk.com>
Sent : 18 October 2007 07:08:49
To : "saniye Selam ve dua ile.." <...............@hotmail.co.,,,>
Subject : YNT: kampanyaniza herkonudan destek veriyorum..

| | | Inbox

deste&eth;iniz için çok te&thorn;ekkür ederiz

leonking90 19.10.07 07:39

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKK..
BUNU KİMSE UNUTMASINNN....

manayak 19.10.07 11:51

terorle mucahadele ediyorla ha ayrdım ediyorla ha ben inanmıyorum para yardımıyla olmaz bu iş ne ile olır biliyormusnuz gelin daga cıkın asker olun desek hasatalıkları cıkar ortaya
ama onlar bu para yardımınıda basaramdılar
saha tek turk vardı bence
mehmet aurello

cimcime68 19.10.07 22:20

Al***305;nt***305;:

manayak´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 25869)
terorle mucahadele ediyorla ha ayrdım ediyorla ha ben inanmıyorum para yardımıyla olmaz bu iş ne ile olır biliyormusnuz gelin daga cıkın asker olun desek hasatalıkları cıkar ortaya
ama onlar bu para yardımınıda basaramdılar
saha tek turk vardı bence
mehmet aurello

neden para yardimi ile olmazmis analamadim..para yardimi topluyozki asremizi madi acidanda yardim etsin merak etme zamani gelince dagada cikilicak bundan eminim.. ne mutlu o mili takimaki boyle destek oldular on ilder oldular milet akin akin yardim ederken senin dusunceni anlitamadim ama neyse ALLAH verdendende vermiyendende razi olsun sagol yroumun icin kardesim..

cimcime68 19.10.07 22:26

;)

BÖYLE ZAMANLARDA BİRLEŞMEK GENLERİMİZDE VAR
Fatih Terim büyük milli kampanyayı değerlendirdi

19.10.2007 21:35
Başta ben olmak üzere Türk Milli takımının temsilcileri olan futbolcular, idari heyet olmak üzere şansımız asalmış olsa da ümidimizi kesmiş değiliz.
Hepimizi inanıyoruz ki bu kötü günleri geride bırakacağız. Norveç maçını kazanacağımıza inanıyorum. Halkımızdan özür diliyoruz ama biz halkımızı çok sevindirdik. Yine
bu sevinci yaşatacağımıza inanıyorum. işimiz zor da olsu bunu başarmaya çalışacağız.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Burada arkadaşların çoğunun hatta sizin uykusuz olduğunuzu görüyorum. Bu yüzden bu kampanyaya emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü ulusumuzun en duyarlı vatandaşlarına, bu kampanyaya destek
veren kuruluşlara teşekkür ediyorum. Katılımın önemli olduğunu düşünecek olursak ilk sloganımız ortaya çıkıyor. "O şehitlerimizi unutmadık, unutturmadık, unutturmayacağız" mesajının haklı olduğu ortaya çıkmış oldu.

Bu kampanya ile ilgili iki şart ortaya koymuştum. Kampanya gelirlerinin Genelkurmay'a teslimi ve bağışların liste şeklinde verilmesi. Kimin ne verdiğinin belli olmasında yarar var.Bu konuda çok hassas olduğumu söylüyorum. Bu kültürümüzün olduğunu biliyoruz artık. İnsanlar doğru yere gittiğini bildiği herşeyde hiçbir yardımdan kaçınmaz. Ben şahsım adına kendimi bildim bileli böyle bir duruşun içindeyim. Böyle olmaya da devam edeceğim.

Bu kampanyalar devam etmelidir. Bu kampanyanın verdiği mesaj çok önemlidir. Stratejik durum nedeniyle bu mutluluk vermiştir. Bu ülkenin evladıyız olmaya da devam edeceğiz.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN-2

cimcime68 21.10.07 03:19

tarftarkardan destek

Taraftarlardan kahramanlarımıza destek
Fenerbahçe-Konyaspor maçında terör lanetlendi.

21.10.2007 00:41
Sarı Lacivertli taraftarlar maç öncesinden başlayarak sloganlar ve pankartlarla terörü lanetlerken, sahaya çıkan Fenerbahçe takımı futbolcuları da
'Şehitler ölmez vatan bölünmez' pankartıyla terörü protesto etti. Maç boyunca terörü protesto eden taraftarlar şehitlerimiz ve şehit ailelerine tezahuratta bulundular.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

http://www.haberturk.com/galeri.asp?cat=350&id=41233

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Konyaspor karşısında bu sezon en gollü maçını oynadı.

Ligin 8 haftasında rakip filelere bir maçta en fazla 2 gol atan sarı-lacivertliler, 9. hafta karşılaşmasında Konyaspor filelerini 4 kez havalandırdı.

Turkcell Süper Lig'de bundan önce çıktığı son 5 maçta 4 beraberlik ve 1 galibiyeti bulunan Fenerbahçe, Konyaspor karşısında alınan 4-1'lik galibiyetle, 23 Ekim Salı günü Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda PSV Eindhoven ile yapacağı maç öncesi de moral buldu.

Bu arada Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de bir maçta 4 golü, en son geçen sezon 25. haftada Bursaspor deplasmanında atmıştı.

EN GOLCÜ SEMİH

Fenerbahçe'nin Konyaspor maçındaki ilk golünü atan Semih, ligde 3. golüne ulaşarak sarı-lacivertli ekibin ligde en golcü futbolcusu oldu.

İlk 11 kişilik kadroda, daha çok sakatlıklar olması durumunda şans bulan, Konyaspor mücadelesinde de kırmızı kart cezalısı Kezman'ın yokluğunda kadroya giren Semih, az sayıda bulduğu şansı iyi değerlendirerek ön plana çıktı.

Sarı-lacivertli futbolcu, takımı adına 12. dakikada kaydettiği golünden sonra asker selamı yaparak, şehitleri selamladı.

Bu arada Vederson ve Edu, Konyaspor maçında, bu sezon ligde ilk gollerini kaydettiler.

TARAFTAR, APPIAH VE TÜMER'İ İSTEDİ

Maçın ikinci yarısında Fenerbahçeli taraftarlar, Appiah ve Tümer'in oyuna dahil edilmesi için tezahüratlar yaptı.

Taraftarlar, karşılaşmanın 51. dakikasında Appiah için tempo tutarken, Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, 56. dakikada Aurelio'nun yerine Ganalı futbolcuyu oyuna dahil etti.

Tribünlerin tempo tutarak istediği diğer oyuncu Tümer de 64. dakikada Alex'in yerine oyuna girdi.

cimcime68 21.10.07 03:21

Gsliyim ama helal olsun bu takima ya helallllllll bugunku macin gorunusu bunlar helal.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:56 .