A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Türk Kızlarının Has Özellikleri (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1087)

maxinale_06 19.09.07 12:36

Türk Kızlarının Has Özellikleri

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.

2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.

3-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.

4-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası, beyin...

5-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.

6-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

8-) En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.

10-)Poposunu açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...

11-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

12-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...

13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.

15-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.

16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.

17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.

1 1 PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...

19-) Gitar(ki ben çaLıyorum), bağLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.

20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

21-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...

22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

23-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...

24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.

25-) OkuL etekLerini kısaLtırLar.
sizden biri olarak tüm bayanların önce affına sığınıyorum:) valla yazı hoş onun için yani paylaşmak istedim tekrar özür:)

nezz 19.09.07 12:39

Ben Bu Tarife Uymuyorum Canim Hepsi Ole Degil Arkadaslarim Da Ole Benim Gibi Bu Tarife Uymayan Cok Kiz Taniyorum :)

murat_n 19.09.07 14:33

Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.
:D:D:D:D:D:D:D:D
çok doğru :D:D:D:D

murat_n 19.09.07 14:37

vay be bunlar süpermiş valla. ve hepside doğru.valla ne zmandır bu kadar gülmemiştim. sağolasın maxinale 06. çok çok güzeldi emeğine sağlık.
hahahahahahaha
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

betulkevser 19.09.07 14:41

her sepette illa bir kaç çürük olacak napalım ........

bodrumshine 20.09.07 23:48

galiba en has özelliklerinden bir tanesi bir kac hafta ciktiklari erkegi hemen müstakbel koca olarak görmeleri... nedir bu evlenme meraklari bu aceleleri anliyabilmis degilim...

GüLce 20.09.07 23:50

yalnis anlamayinda bu konular beni bayiyor:D:D türk kizlarin özellikleri yok erkeklerin özellikleri ölme esem ölmee=))

paylasim icin yinede tskLer:)...

Seytan 26.09.07 21:39

Al***305;nt***305;:

maxinale_06´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 14813)
7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

Bundan Daha Guzel Bi Anlatim Olamazdi :D KOKOSLARRRRRRRRRRRR :D

sevgim 09.02.08 00:45

Al***305;nt***305;:

betulkevser´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 14866)
her sepette illa bir kaç çürük olacak napalım ........

sana katiliyorum arkadasim :sm32: :D

Paradoks 09.02.08 01:08

:D :D Bittim ben bunlara ya bide bunları okuyup doğru olduğunu da bilip kendini bunlaradan farklı görmek isterler :D :D :D :D :D

Paradoks 09.02.08 01:16

Bide onlara göre erkekler hep altatır veya altatmaya yatkın karakterdedir.Sanki erkek kişi onları başka bir erkekle aldatıyor. Gerçekleri görün artık siz kadınlar ne yapıyorsanız kendi hemcinslerinize yapıyorsunuz....

Ya nerden buldun bu konuyu tamam işin bitik artık sen sevilmeyensin bu formda :D :D :D :D :D

Hakan_iletisim 09.02.08 08:54

:sm4: kardeş ellerne sağlık bu konuların hepsine katılıyorum burda tek eksik cok yalan sölerler ama içindende bi türlü cıkamazlar ellerine yüzlerine bulaştırırlar ......
hayırlısı kız evladıymış ! oda tek gider çift gelirmiş:sm32:

shekerim_52 09.02.08 13:38

acik sölim hic birine uymuom uysam bile bsy yaptigim zmn bsy abartmam, haa bu arada yagciligida sevmem, hatta beceremem yoksa yüzüme gözüme bulastiririm :D

lureene 09.02.08 14:46

yalan yok bir iki tanesi tuttu :D ama hangilerinin tuttuğunu söylemeyecem :D
eğlenceliydi, teşekkürler paylaşım için...

Paradoks 09.02.08 16:25

Al***305;nt***305;:

lureene´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 48825)
yalan yok bir iki tanesi tuttu :D ama hangilerinin tuttuğunu söylemeyecem :D
eğlenceliydi, teşekkürler paylaşım için...

Al***305;nt***305;:

nezz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 14814)
Ben Bu Tarife Uymuyorum Canim Hepsi Ole Degil Arkadaslarim Da Ole Benim Gibi Bu Tarife Uymayan Cok Kiz Taniyorum :)

Al***305;nt***305;:

Paradoks´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 48720)
:D :D Bittim ben bunlara ya bide bunları okuyup doğru olduğunu da bilip kendini bunlaradan farklı görmek isterler :D :D :D :D :D

Ama ben böyle yaparlar demiştim :D

ByEsTeBaN 09.02.08 17:33

Evet aynen öyle :)

efsane21 13.02.08 11:16

herşey gerçek olsa ne guzel olurdu yalan olmasa hiç ama hiç olmasa

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:46 .