A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Itiraf (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   sizlere bir sorum var ??? (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1145)

pinky61 21.09.07 21:58

ilk anda ne ailemi red ederdim nede sevdigim insani... ailemi ikna etme cabasini gösterirdim, bu uzun bir zamanimi alsada yinede bu cabayi gösterirdim... eyerki ailem gercekten istemiyorsa, ve mantikli bir aciklamasida varsa, ailemin bir bildigi vardir derim yani... es herzaman bulunur ama bir anne bir baba hic bir zaman...

pinky61 21.09.07 22:01

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 15794)
YOK SAKA BI YANA CIDDI BIR SORU.SIMDI BIRISI SIZE DIYORKI SENI COK SEVIYORUM VS,Vs AMA SIZ BIR ARKADASINDAN ÖGRENIORSUNUZKI O SIZINLE SADECE DALGA AMACLI BIRLIKTE MAKARA YAPIOR SIZINLE..ama sizde o kisiye cok sevdiniz ama simdi ise cok nefret ediyorsunuz ama o kisi size hala utanmadan sizi sevdigini söyliyor?Gercekleri yüzüne vururmuydunuz?yoksa hic birsey bilmiormus gibi hala onunla birliktemi olurdunuz? cvplarinizi bekliyorum...

eyerki herseyden eminsem.. ve gerckten böyle bir oyun oynuyorsa, sessiz kalarak kendimi kandirmis olurum. ama yüzüne vurmadan önce, cesaretimi toplayabilirsem önce ben bir tekme vururum sonrada yalanlarini..

simarik_kiz 21.09.07 23:07

:D:D:D:D:D hahahhahah tekme vurmak hee iymis :D

simarik_kiz 21.09.07 23:08

Al***305;nt***305;:

nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 16157)
forumda büyük harf kullanmiyoruz ;) lütfen dikkat

ne olur? atarmisiniz beni hem ne olurki buyuk harf kullaninca?? hayi yani anlayamiyorum büyük harfler neden var o halde ?? hey allam ya eski köye yeni adet getirmeyin hahaah :D

nicolas_anelka 21.09.07 23:09

ne olacagini devam edererk görebilirsin ;)

kurallari okumadigin ise apacik ortada

yorulmayasin diye buraya ekliyorumki okursun bu sefer belki :)

§5. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak karsidaki sahsa bagirmak anlamina gelecegi icin büyük harfler ile yazi yazmamaya özen gösteriniz.

GüLce 21.09.07 23:09

iki tarafida hos tutardim ne sevdigim icin aiLemden vazgecerdim..nede ailemden sevdigim icin vazgecerdim elimden geldigi kadar ortayi buLmaya calisirdim sabir sabir sabir..

simarik_kiz 22.09.07 12:59

Al***305;nt***305;:

nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 16220)
ne olacagini devam edererk görebilirsin ;)

kurallari okumadigin ise apacik ortada

yorulmayasin diye buraya ekliyorumki okursun bu sefer belki :)

§5. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak karsidaki sahsa bagirmak anlamina gelecegi icin büyük harfler ile yazi yazmamaya özen gösteriniz.

buyuk harflerle bagirmagin ne ilgisi var yaa... neysee tamam kapatalim konuyu

murat_n 22.09.07 14:10

çok zor bir soru. ve buna asla bi cvp bulamazsınız. çünkü seçim yapmaya çalıştığınız sey canınızı seve seve vereceğiniz insanlar.eğer bir karar vermek zorunda kalırsanız.şunu bilmeniz gerekir ki kaybeden muhakkak siz olursunuz

nicolas_anelka 22.09.07 23:16

Al***305;nt***305;:

simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 16455)
buyuk harflerle bagirmagin ne ilgisi var yaa... neysee tamam kapatalim konuyu

var var :) hemde coktandir var böyle bi konu :) neyse dedigin gibi uzatmayalim ama sende lütfen bu kurala uy

Sagol

CraSh 23.01.08 21:50

Birkere ailemmi evlenip hayat yaşıyacak? kızla ben evleniyorum ya benim hayatım ? Benim umrumda olmaz ailemin düşüncelerime saygı duymalarını beklerim sevdiğimle evlenirim.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:46 .